Priestranný 2-izbový byt s dvomi loggiami v pokojnej časti mesta uprostred zelene – Trenčín, Dlhé Hony (ul. Inovecká)
Inovecká, Trenčín, okres Trenčín
142 000 €
2 407 €/m² · 2-izb. · 59 m² · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Inovecká, Trenčín, okres Trenčín
142 000 €
2 407 €/m² · 2-izb. · 59 m² · Pridaný dnes

saratovska, Trenčín
173 990 €
3 998 €/m² · 2-izb. · 44 m² · 6. posch. · Pridaný dnes
Západná ulica, Trenčín, okres Trenčín
124 000 €
2 175 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 2. posch. · 1 deň v ponuke
28. októbra, Trenčín, okres Trenčín
142 000 €
3 302 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 3. posch. · 1 deň v ponuke
Kukučínova 11, Trenčín, okres Trenčín
119 900 €
2 498 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 1. posch. · 2 dni v ponuke
Na pažiti, Trenčín, okres Trenčín
180 000 €
3 000 €/m² · 2-izb. · 60 m² · 3. posch. · 6 dní v ponuke
Gen. Viesta, Trenčín, okres Trenčín
133 000 €
2 078 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 3. posch. · 6 dní v ponuke
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
180 500 €
3 282 €/m² · 2-izb. · 55 m² · 6 dní v ponuke
Inovecká, Trenčín, okres Trenčín
179 900 €
2 726 €/m² · 2-izb. · 66 m² · 6 dní v ponuke
Dlhé Hony, Trenčín, okres Trenčín
158 000 €
2 821 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 7 dní v ponuke
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
199 000 €
3 431 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
Legionárska, Trenčín, okres Trenčín
203 800 €
3 639 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 3. posch. · 8 dní v ponuke
Šafárikova 20, Trenčín, okres Trenčín
147 000 €
3 196 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 4. posch. · 9 dní v ponuke
Východná, Trenčín, okres Trenčín
152 500 €
2 824 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 9 dní v ponuke
Legionárska, Trenčín, okres Trenčín
216 500 €
3 669 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke
Legionárska, Trenčín, okres Trenčín
165 000 €
2 946 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 9 dní v ponuke
Gagarinova, Trenčín, okres Trenčín
160 000 €
3 200 €/m² · 2-izb. · 50 m² · 1. posch. · 13 dní v ponuke

28. októbra, Trenčín
149 000 €
2 811 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 15 dní v ponuke
Kožušnícka, Trenčín, okres Trenčín
180 000 €
3 333 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 2. posch. · 16 dní v ponuke
Pod Sokolice 2, Trenčín, okres Trenčín
99 500 €
3 109 €/m² · 2-izb. · 32 m² · 4. posch. · 19 dní v ponuke
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 24 | 120 500 € | 3 571 |
| 2-izbové | 86 | 157 450 € | 2 884 |
| 3-izbové | 168 | 185 900 € | 2 523 |
| 4-izbové | 34 | 256 800 € | 2 659 |
Byty na predaj
2 713 €/m²−5,9 % za rok
| 05/2023 | 2 149 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 124 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 109 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 148 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 154 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 159 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 156 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 154 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 178 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 197 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 234 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 248 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 261 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 280 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 251 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 300 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 311 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 307 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 365 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 419 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 441 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 419 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 457 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 529 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 551 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 754 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 812 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 810 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 884 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 800 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 858 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 874 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 962 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 972 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 985 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 999 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 976 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 828 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 776 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 828 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 713 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
54 104−2,9 % za 10 rokov
| 2011 | 55 832 |
|---|---|
| 2012 | 55 883 |
| 2013 | 55 886 |
| 2014 | 55 857 |
| 2015 | 55 698 |
| 2016 | 55 593 |
| 2017 | 55 537 |
| 2018 | 55 333 |
| 2019 | 55 383 |
| 2020 | 55 416 |
| 2021 | 54 458 |
| 2022 | 54 107 |
| 2023 | 54 065 |
| 2024 | 54 130 |
| 2025 | 54 104 |
Priemerný vek
45,2SR 42,6
Nezamestnanosť
2,5 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,5 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 846 €SR 1 864 €
| 2009 | 759 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 774 € | 828 € |
| 2011 | 823 € | 853 € |
| 2012 | 853 € | 881 € |
| 2013 | 836 € | 891 € |
| 2014 | 906 € | 957 € |
| 2015 | 935 € | 993 € |
| 2016 | 986 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 077 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 141 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 238 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 291 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 388 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 462 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 580 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 747 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 846 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia