
Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave, ul. Saratovská, Trenčín
Saratovská, Trenčín
110 000 €
2 037 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 11. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.

Saratovská, Trenčín
110 000 €
2 037 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 11. posch.

Halalovka, Trenčín
117 995 €
2 408 €/m² · 2-izb. · 49 m² · 4. posch.
Pod Sokolice, Trenčín, okres Trenčín
169 000 €
1 857 €/m² · 2-izb. · 91 m² · 2. posch.
G. M. R. Štefánika, Trenčín, okres Trenčín
135 560 €
1 716 €/m² · 2-izb. · 79 m²
Staničná, Trenčín, okres Trenčín
138 000 €
2 875 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 4. posch.
Lavičková, Trenčín, okres Trenčín
127 000 €
2 761 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 2. posch.
gen. Svobodu 2, Trenčín, okres Trenčín
132 000 €
3 143 €/m² · 2-izb. · 42 m² · 4. posch.
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
172 000 €
2 688 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 2. posch.
Kpt. Nálepku, Trenčín, okres Trenčín
149 000 €
2 328 €/m² · 2-izb. · 64 m²
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
199 000 €
2 884 €/m² · 2-izb. · 69 m² · 1× zlacnené
Odbojárov, Trenčín, okres Trenčín
148 000 €
3 149 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 1. posch.
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
185 000 €
2 891 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 2. posch.

Jiráskova, Trenčín
135 000 €
2 288 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 3. posch.
Hodžova, Trenčín, okres Trenčín
169 000 €
2 726 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 2. posch.
Lavičková, Trenčín, okres Trenčín
137 000 €
2 362 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 2. posch.
Liptovská 7478, Trenčín, okres Trenčín
169 000 €
2 641 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 2. posch.
Vansovej 1, Trenčín, okres Trenčín
145 000 €
3 152 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 4. posch.
Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
178 000 €
3 069 €/m² · 2-izb. · 58 m²

Saratovská, Trenčín
173 000 €
3 975 €/m² · 2-izb. · 44 m² · 6. posch.
Soblahovská, Trenčín, okres Trenčín
176 463 €
3 151 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 2. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 24 | 120 500 € | 3 655 |
| 2-izbové | 89 | 154 900 € | 2 895 |
| 3-izbové | 170 | 187 495 € | 2 536 |
| 4-izbové | 34 | 256 800 € | 2 644 |
Byty na predaj
2 713 €/m²−5,9 % za rok
| 05/2023 | 2 149 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 124 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 109 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 148 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 154 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 159 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 156 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 154 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 178 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 197 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 234 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 248 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 261 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 280 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 251 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 300 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 311 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 307 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 365 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 419 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 441 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 419 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 457 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 529 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 551 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 754 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 812 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 810 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 884 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 800 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 858 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 874 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 962 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 972 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 985 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 999 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 976 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 828 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 776 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 828 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 713 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
54 104−2,9 % za 10 rokov
| 2011 | 55 832 |
|---|---|
| 2012 | 55 883 |
| 2013 | 55 886 |
| 2014 | 55 857 |
| 2015 | 55 698 |
| 2016 | 55 593 |
| 2017 | 55 537 |
| 2018 | 55 333 |
| 2019 | 55 383 |
| 2020 | 55 416 |
| 2021 | 54 458 |
| 2022 | 54 107 |
| 2023 | 54 065 |
| 2024 | 54 130 |
| 2025 | 54 104 |
Priemerný vek
45,2SR 42,6
Nezamestnanosť
2,5 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,4 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,5 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 846 €SR 1 864 €
| 2009 | 759 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 774 € | 828 € |
| 2011 | 823 € | 853 € |
| 2012 | 853 € | 881 € |
| 2013 | 836 € | 891 € |
| 2014 | 906 € | 957 € |
| 2015 | 935 € | 993 € |
| 2016 | 986 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 077 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 141 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 238 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 291 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 388 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 462 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 580 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 747 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 846 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia