
Predaj: Pozemok Snežnica, KNM 1025m2( 060-14-PEMOa)
023 32 Kysucké Nové Mesto
23 000 €
22 €/m² · 1 025 m²

023 32 Kysucké Nové Mesto
23 000 €
22 €/m² · 1 025 m²

024 01 Kysucké Nové Mesto
135 000 €
199 €/m² · 680 m² · prízemie

023 36 Kysucké Nové Mesto
38 500 €
48 €/m² · 796 m² · prízemie




Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
95 000 €
118 €/m² · 807 m²

Budatínska lehota, Kysucké Nové Mesto
1 048 430 900 €
34 900 €/m² · 30 041 m² · prízemie
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 11 | 149 000 € | 3 200 |
| 3-izbové | 14 | 173 500 € | 2 374 |
Byty na predaj
2 906 €/m²+10,7 % za rok
| 05/2023 | 2 268 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 189 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 152 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 150 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 201 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 263 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 259 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 241 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 261 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 276 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 233 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 177 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 207 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 242 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 299 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 256 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 353 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 349 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 404 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 577 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 601 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 537 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 459 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 550 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 636 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 687 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 693 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 626 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 625 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 653 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 585 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 543 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 466 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 615 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 604 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 466 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 568 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 798 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 994 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 960 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 906 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj
1 847 €/m²+50,5 % za rok
| 05/2023 | 1 403 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 368 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 331 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 316 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 313 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 295 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 342 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 337 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 438 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 538 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 449 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 473 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 657 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 574 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 520 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 551 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 553 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 493 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 479 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 584 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 581 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 517 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 441 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 507 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 345 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 378 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 300 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 172 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 227 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 221 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 236 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 367 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 435 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 503 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 537 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 569 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 619 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 589 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 549 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 565 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 847 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Kysucké Nové Mesto
78 €/m²+38,7 % za rok
| 05/2023 | 48 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 47 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 62 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 55 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 50 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 49 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 47 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 51 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 51 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 53 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 56 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 50 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 57 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 53 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 52 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 53 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 57 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 55 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 57 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 57 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 57 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 44 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 57 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 63 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 59 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 52 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 59 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 58 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 56 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 51 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 83 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 61 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 63 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 58 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 58 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 53 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 52 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 68 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 63 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 63 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 78 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
14 213−7,3 % za 10 rokov
| 2011 | 15 652 |
|---|---|
| 2012 | 15 584 |
| 2013 | 15 551 |
| 2014 | 15 431 |
| 2015 | 15 324 |
| 2016 | 15 229 |
| 2017 | 15 132 |
| 2018 | 15 073 |
| 2019 | 14 953 |
| 2020 | 14 836 |
| 2021 | 14 509 |
| 2022 | 14 321 |
| 2023 | 14 380 |
| 2024 | 14 306 |
| 2025 | 14 213 |
Priemerný vek
43,6SR 42,6
Nezamestnanosť
4,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 786 €SR 1 864 €
| 2009 | 636 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 788 € | 828 € |
| 2011 | 861 € | 853 € |
| 2012 | 881 € | 881 € |
| 2013 | 921 € | 891 € |
| 2014 | 1 004 € | 957 € |
| 2015 | 1 076 € | 993 € |
| 2016 | 1 149 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 217 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 308 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 370 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 389 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 435 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 533 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 675 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 772 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 786 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia