Predaj: 1-izbový byt v KNM na ulici 9. mája
9. mája, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
128 000 €
3 200 €/m² · 2-izb. · 40 m² · 7. posch. · 9 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
9. mája, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
128 000 €
3 200 €/m² · 2-izb. · 40 m² · 7. posch. · 9 dní v ponuke
Jesenského, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
149 000 €
3 239 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 5. posch. · 13 dní v ponuke
Nábrežná, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
132 000 €
2 444 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 3. posch.
Eduarda Gašinca, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
189 000 €
3 938 €/m² · 2-izb. · 48 m²
Viliama Galvánka, Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
229 000 €
3 225 €/m² · 2-izb. · 71 m²

024 01 Kysucké Nové Mesto
229 000 €
2 063 €/m² · 2-izb. · 111 m² · Pridaný dnes
Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
143 000 €
2 698 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 3. posch.

024 01 Kysucké Nové Mesto
165 000 €
3 000 €/m² · 2-izb. · 55 m² · 1. posch.



| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 11 | 149 000 € | 3 200 |
| 3-izbové | 14 | 173 500 € | 2 374 |
Byty na predaj
2 906 €/m²+10,7 % za rok
| 05/2023 | 2 268 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 189 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 152 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 150 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 201 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 263 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 259 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 241 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 261 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 276 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 233 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 177 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 207 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 242 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 299 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 256 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 353 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 349 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 404 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 577 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 601 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 537 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 459 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 550 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 636 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 687 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 693 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 626 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 625 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 653 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 585 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 543 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 466 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 615 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 604 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 466 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 568 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 798 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 994 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 960 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 906 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
14 213−7,3 % za 10 rokov
| 2011 | 15 652 |
|---|---|
| 2012 | 15 584 |
| 2013 | 15 551 |
| 2014 | 15 431 |
| 2015 | 15 324 |
| 2016 | 15 229 |
| 2017 | 15 132 |
| 2018 | 15 073 |
| 2019 | 14 953 |
| 2020 | 14 836 |
| 2021 | 14 509 |
| 2022 | 14 321 |
| 2023 | 14 380 |
| 2024 | 14 306 |
| 2025 | 14 213 |
Priemerný vek
43,6SR 42,6
Nezamestnanosť
4,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 786 €SR 1 864 €
| 2009 | 636 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 788 € | 828 € |
| 2011 | 861 € | 853 € |
| 2012 | 881 € | 881 € |
| 2013 | 921 € | 891 € |
| 2014 | 1 004 € | 957 € |
| 2015 | 1 076 € | 993 € |
| 2016 | 1 149 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 217 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 308 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 370 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 389 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 435 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 533 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 675 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 772 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 786 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia