Presvetlený a zrekonštruovaný 3-izbový byt 70 m² s loggiou.
Hornádska 28, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
255 000 €
3 643 €/m² · 3-izb. · 70 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Hornádska 28, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
255 000 €
3 643 €/m² · 3-izb. · 70 m²
Ipeľská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
264 000 €
3 520 €/m² · 3-izb. · 75 m²
Vrakunská 12521/37, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
327 000 €
3 516 €/m² · 3-izb. · 93 m² · 4. posch.
Podzáhradná, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
269 000 €
3 685 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 7. posch.
Podzáhradná, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
297 990 €
4 382 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 1. posch.

Bodrocká, Bratislava - Podunajské Biskupice
259 000 €
3 866 €/m² · 3-izb. · 67 m² · 1. posch.
Lotyšská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
237 500 €
3 393 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 8. posch.

Vratičova, Bratislava - Podunajské Biskupice
310 000 €
4 559 €/m² · 3-izb. · 68 m² · prízemie
Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
254 990 €
3 493 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 1 deň v ponuke
Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
219 000 €
3 318 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 1. posch. · 2 dni v ponuke
Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
255 000 €
3 643 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 4. posch.
Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
248 990 €
3 831 €/m² · 3-izb. · 65 m²
Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
289 990 €
4 603 €/m² · 3-izb. · 63 m²

| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 23 | 169 700 € | 4 862 |
| 2-izbové | 27 | 180 000 € | 4 245 |
| 3-izbové | 34 | 254 995 € | 3 635 |
| 4-izbové | 14 | 259 900 € | 3 034 |
Byty na predaj
4 159 €/m²+18 % za rok
| 05/2023 | 2 976 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 917 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 918 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 869 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 822 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 748 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 816 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 878 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 851 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 843 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 920 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 950 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 013 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 130 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 017 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 161 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 156 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 153 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 3 286 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 534 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 649 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 591 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 609 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 512 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 3 450 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 454 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 439 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 477 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 526 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 455 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 542 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 515 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 584 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 714 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 735 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 810 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 757 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 899 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 979 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 4 181 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 4 159 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
22 998+6,3 % za 10 rokov
| 2011 | 20 844 |
|---|---|
| 2012 | 21 005 |
| 2013 | 21 289 |
| 2014 | 21 528 |
| 2015 | 21 644 |
| 2016 | 21 862 |
| 2017 | 22 029 |
| 2018 | 22 136 |
| 2019 | 22 231 |
| 2020 | 22 154 |
| 2021 | 23 491 |
| 2022 | 23 465 |
| 2023 | 23 276 |
| 2024 | 23 091 |
| 2025 | 22 998 |
Priemerný vek
44,4SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 453 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 356 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 327 € | 828 € |
| 2011 | 1 224 € | 853 € |
| 2012 | 1 260 € | 881 € |
| 2013 | 1 316 € | 891 € |
| 2014 | 1 422 € | 957 € |
| 2015 | 1 446 € | 993 € |
| 2016 | 1 392 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 499 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 696 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 760 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 773 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 870 € | 1 401 € |
| 2022 | 2 012 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 197 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 281 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 453 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia