Štýlový 3i RD 90 m2, s A/C, parkovaním a záhradou
Popradská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 450 €/mes.
nájom 1 300 € + energie 150 € · 90 m² · Pridaný dnes
Popradská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 450 €/mes.
nájom 1 300 € + energie 150 € · 90 m² · Pridaný dnes
Popradská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 300 €/mes.
bez údaja o energiách · 110 m² · 1 deň v ponuke
Popradská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 300 €/mes.
bez údaja o energiách · 110 m² · 1 deň v ponuke
Popradská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 450 €/mes.
nájom 1 300 € + energie 150 € · 3-izb. · 114 m² · 1. posch. · 1 deň v ponuke
Perličková, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 500 €/mes.
bez údaja o energiách · 5-izb. · 7 dní v ponuke
Pšeničná, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 900 €/mes.
nájom 1 600 € + energie 300 € · 4-izb. · 150 m² · 13 dní v ponuke
Podzáhradná, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
1 400 €/mes.
+ energie · 6-izb. · 180 m²
Domy na prenájom · okres okres Bratislava II
12,1 €/m²+14,2 % za rok
| 05/2023 | 11,45 €/m² | 10,14 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 10,26 €/m² | 9,87 €/m² |
| 07/2023 | 9,87 €/m² | 9,62 €/m² |
| 08/2023 | 10,02 €/m² | 9,57 €/m² |
| 09/2023 | 9,57 €/m² | 9,6 €/m² |
| 10/2023 | 10,15 €/m² | 9,68 €/m² |
| 11/2023 | 9,57 €/m² | 9,65 €/m² |
| 12/2023 | 9,71 €/m² | 9,67 €/m² |
| 01/2024 | 10,32 €/m² | 9,86 €/m² |
| 02/2024 | 11,12 €/m² | 10,01 €/m² |
| 03/2024 | 10,35 €/m² | 9,94 €/m² |
| 04/2024 | 9,72 €/m² | 9,75 €/m² |
| 05/2024 | 9,48 €/m² | 9,85 €/m² |
| 06/2024 | 9,79 €/m² | 9,96 €/m² |
| 07/2024 | 9,83 €/m² | 9,93 €/m² |
| 08/2024 | 10,76 €/m² | 9,94 €/m² |
| 09/2024 | 11,16 €/m² | 9,97 €/m² |
| 10/2024 | 10,16 €/m² | 9,96 €/m² |
| 11/2024 | 10,19 €/m² | 10,09 €/m² |
| 12/2024 | 10,47 €/m² | 10,07 €/m² |
| 01/2025 | 10,98 €/m² | 10,32 €/m² |
| 02/2025 | 10,7 €/m² | 10,34 €/m² |
| 03/2025 | 10,88 €/m² | 10,35 €/m² |
| 04/2025 | 11,29 €/m² | 10,23 €/m² |
| 05/2025 | 11,43 €/m² | 10,15 €/m² |
| 06/2025 | 11,11 €/m² | 10,26 €/m² |
| 07/2025 | 10,62 €/m² | 10,33 €/m² |
| 08/2025 | 10,63 €/m² | 10,29 €/m² |
| 09/2025 | 10,6 €/m² | 10,3 €/m² |
| 10/2025 | 11,47 €/m² | 10,21 €/m² |
| 11/2025 | 10,79 €/m² | 10,15 €/m² |
| 12/2025 | 10,71 €/m² | 10,24 €/m² |
| 01/2026 | 11,73 €/m² | 10,19 €/m² |
| 02/2026 | 11,37 €/m² | 10,21 €/m² |
| 03/2026 | 12,37 €/m² | 10,17 €/m² |
| 04/2026 | 11,67 €/m² | 10,82 €/m² |
| 05/2026 | 12,78 €/m² | 10,66 €/m² |
| 06/2026 | 11,57 €/m² | 10,58 €/m² |
| 07/2026 | 11,38 €/m² | 10,83 €/m² |
| 08/2026 | 11,9 €/m² | 10,98 €/m² |
| 09/2026 | 12,1 €/m² | 10,93 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
22 998+6,3 % za 10 rokov
| 2011 | 20 844 |
|---|---|
| 2012 | 21 005 |
| 2013 | 21 289 |
| 2014 | 21 528 |
| 2015 | 21 644 |
| 2016 | 21 862 |
| 2017 | 22 029 |
| 2018 | 22 136 |
| 2019 | 22 231 |
| 2020 | 22 154 |
| 2021 | 23 491 |
| 2022 | 23 465 |
| 2023 | 23 276 |
| 2024 | 23 091 |
| 2025 | 22 998 |
Priemerný vek
44,4SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 453 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 356 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 327 € | 828 € |
| 2011 | 1 224 € | 853 € |
| 2012 | 1 260 € | 881 € |
| 2013 | 1 316 € | 891 € |
| 2014 | 1 422 € | 957 € |
| 2015 | 1 446 € | 993 € |
| 2016 | 1 392 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 499 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 696 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 760 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 773 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 870 € | 1 401 € |
| 2022 | 2 012 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 197 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 281 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 453 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia