
Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefán...
Žiar nad Hronom
149 500 €
1 993 €/m² · 3-izb. · 75 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.

Žiar nad Hronom
149 500 €
1 993 €/m² · 3-izb. · 75 m²
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
150 000 €
1 899 €/m² · 3-izb. · 79 m²

965 01 Žiar nad Hronom
144 900 €
2 229 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 3. posch.

Žiar nad Hronom
176 000 €
2 000 €/m² · 3-izb. · 88 m²
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
169 990 €
2 125 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 3. posch. · 1× zlacnené
Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
133 000 €
1 642 €/m² · 3-izb. · 81 m² · 1. posch.

Žiar nad Hronom
169 000 €
2 012 €/m² · 3-izb. · 84 m²


965 01 Žiar nad Hronom
162 000 €
3-izb. · 2. posch. · 1× zlacnené




| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 29 | 39 000 € | 1 739 |
| 2-izbové | 28 | 109 945 € | 1 746 |
| 3-izbové | 34 | 133 000 € | 1 781 |
| 4-izbové | 8 | 164 995 € | 1 678 |
Byty na predaj
1 722 €/m²+9,4 % za rok
| 05/2023 | 1 507 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 491 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 455 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 461 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 447 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 460 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 428 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 388 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 404 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 439 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 422 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 448 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 465 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 473 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 450 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 454 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 515 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 484 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 466 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 466 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 504 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 518 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 533 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 531 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 517 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 574 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 535 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 622 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 574 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 581 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 600 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 611 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 590 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 727 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 712 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 710 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 744 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 645 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 648 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 697 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 722 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
16 433−15,2 % za 10 rokov
| 2011 | 19 862 |
|---|---|
| 2012 | 19 789 |
| 2013 | 19 647 |
| 2014 | 19 558 |
| 2015 | 19 370 |
| 2016 | 19 301 |
| 2017 | 19 188 |
| 2018 | 19 083 |
| 2019 | 18 852 |
| 2020 | 18 669 |
| 2021 | 17 246 |
| 2022 | 17 032 |
| 2023 | 16 879 |
| 2024 | 16 677 |
| 2025 | 16 433 |
Priemerný vek
45,4SR 42,6
Nezamestnanosť
4,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,2 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,2 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 627 €SR 1 864 €
| 2009 | 728 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 732 € | 828 € |
| 2011 | 758 € | 853 € |
| 2012 | 797 € | 881 € |
| 2013 | 798 € | 891 € |
| 2014 | 830 € | 957 € |
| 2015 | 876 € | 993 € |
| 2016 | 909 € | 1 034 € |
| 2017 | 986 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 119 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 214 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 253 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 300 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 422 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 514 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 559 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 627 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia