
Výhodná kúpa! 3-izbový byt, 82 m²
Domašská, Vranov nad Topľou
65 000 €
793 €/m² · 3-izb. · 82 m² · 1. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.

Domašská, Vranov nad Topľou
65 000 €
793 €/m² · 3-izb. · 82 m² · 1. posch. · Pridaný dnes
Sídlisko Lúčna, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
150 000 €
2 083 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 7. posch. · 6 dní v ponuke
Juh, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
144 990 €
1 908 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 5. posch. · 14 dní v ponuke
Lúčna, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
126 900 €
126 900 €/m² · 3-izb. · 1 m² · 1. posch. · 15 dní v ponuke
Mlynská, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
151 900 €
151 900 €/m² · 3-izb. · 1 m² · 1. posch. · 15 dní v ponuke
Sídlisko 1. Mája, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
93 999 €
1 253 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 5. posch.
Okulka 17/30, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
95 000 €
1 418 €/m² · 3-izb. · 67 m² · 8. posch.

sidlisko 1. mája, Vranov nad Topľou
91 890 €
1 259 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 5. posch.

sidlisko 1. mája, Vranov nad Topľou
91 890 €
1 259 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 5. posch.
Okulka 18, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
105 000 €
1 544 €/m² · 3-izb. · 68 m²
Kukučínova 101, Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
135 999 €
1 943 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 1. posch.

Vranov nad Topľou
92 000 €
1 333 €/m² · 3-izb. · 69 m² · Pridaný dnes

Vranov nad Topľou
90 000 €
1 343 €/m² · 3-izb. · 67 m² · Pridaný dnes

Vranov nad Topľou
130 000 €
1 884 €/m² · 3-izb. · 69 m² · Pridaný dnes

Vranov nad Topľou
115 000 €
1 494 €/m² · 3-izb. · 77 m² · 4. posch. · Pridaný dnes

093 01 Vranov nad Topľou
126 900 €
1 670 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 3. posch. · 1 deň v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
151 900 €
2 267 €/m² · 3-izb. · 67 m² · 6. posch. · 1 deň v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
108 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
63 900 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
95 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 13 | 69 999 € | 2 029 |
| 2-izbové | 12 | 93 400 € | 833 |
| 3-izbové | 54 | 117 750 € | 1 624 |
Byty na predaj
1 594 €/m²−6,9 % za rok
| 05/2023 | 1 465 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 495 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 451 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 450 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 441 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 448 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 400 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 399 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 398 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 430 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 453 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 405 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 391 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 402 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 481 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 464 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 483 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 460 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 490 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 474 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 490 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 567 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 527 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 521 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 557 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 581 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 581 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 577 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 711 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 654 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 647 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 543 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 457 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 540 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 615 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 692 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 657 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 649 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 603 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 647 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 594 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
20 007−12,1 % za 10 rokov
| 2011 | 23 225 |
|---|---|
| 2012 | 23 157 |
| 2013 | 23 041 |
| 2014 | 22 898 |
| 2015 | 22 762 |
| 2016 | 22 682 |
| 2017 | 22 589 |
| 2018 | 22 465 |
| 2019 | 22 245 |
| 2020 | 22 079 |
| 2021 | 20 955 |
| 2022 | 20 702 |
| 2023 | 20 488 |
| 2024 | 20 262 |
| 2025 | 20 007 |
Priemerný vek
43,1SR 42,6
Nezamestnanosť
6,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 6,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 6 % | 4 % |
| 02/2024 | 5,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 5,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 5,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 6,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 458 €SR 1 864 €
| 2009 | 583 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 576 € | 828 € |
| 2011 | 638 € | 853 € |
| 2012 | 649 € | 881 € |
| 2013 | 660 € | 891 € |
| 2014 | 707 € | 957 € |
| 2015 | 737 € | 993 € |
| 2016 | 777 € | 1 034 € |
| 2017 | 834 € | 1 095 € |
| 2018 | 872 € | 1 171 € |
| 2019 | 953 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 039 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 142 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 147 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 269 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 329 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 458 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia