
ID-4372 Krásny moderný 3-izbový byt Vranov nad Topľou
093 01 Vranov nad Topľou
134 900 €
3-izb. · 1 deň v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.

093 01 Vranov nad Topľou
134 900 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
82 900 €
1 359 €/m² · 3-izb. · 61 m² · 1. posch. · 2 dni v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
99 900 €
1 624 €/m² · 3-izb. · 62 m² · 2 dni v ponuke · 1× zlacnené

093 01 Vranov nad Topľou
119 500 €
1 615 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 1. posch. · 3 dni v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
124 000 €
3-izb. · 5 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
152 999 €
2 284 €/m² · 3-izb. · 67 m² · 6 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
150 000 €
2 027 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 7. posch. · 6 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
108 900 €
1 650 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 7. posch. · 10 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
119 500 €
3-izb. · 10 dní v ponuke · 1× zlacnené

093 01 Vranov nad Topľou
124 900 €
3-izb. · 10 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
63 900 €
3-izb. · 10 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
108 900 €
3-izb. · 10 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
93 999 €
1 253 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 15 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
148 000 €
3-izb. · 15 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
115 000 €
3-izb. · 15 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
114 900 €
1 596 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 17 dní v ponuke

066 01 Humenné
124 800 €
3-izb. · 19 dní v ponuke

093 01 Vranov nad Topľou
89 999 €
1 200 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 4. posch. · 1× zlacnené
Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
94 990 €
1 461 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 3. posch.

093 01 Vranov nad Topľou
124 800 €
1 642 €/m² · 3-izb. · 76 m²
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 13 | 69 999 € | 2 029 |
| 2-izbové | 12 | 93 400 € | 833 |
| 3-izbové | 54 | 117 750 € | 1 624 |
Byty na predaj
1 594 €/m²−6,9 % za rok
| 05/2023 | 1 465 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 495 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 451 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 450 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 441 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 448 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 400 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 399 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 398 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 430 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 453 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 405 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 391 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 402 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 481 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 464 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 483 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 460 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 490 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 474 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 490 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 567 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 527 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 521 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 557 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 581 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 581 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 577 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 711 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 654 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 647 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 543 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 457 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 540 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 615 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 692 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 657 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 649 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 603 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 647 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 594 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
20 007−12,1 % za 10 rokov
| 2011 | 23 225 |
|---|---|
| 2012 | 23 157 |
| 2013 | 23 041 |
| 2014 | 22 898 |
| 2015 | 22 762 |
| 2016 | 22 682 |
| 2017 | 22 589 |
| 2018 | 22 465 |
| 2019 | 22 245 |
| 2020 | 22 079 |
| 2021 | 20 955 |
| 2022 | 20 702 |
| 2023 | 20 488 |
| 2024 | 20 262 |
| 2025 | 20 007 |
Priemerný vek
43,1SR 42,6
Nezamestnanosť
6,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 6,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 6 % | 4 % |
| 02/2024 | 5,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 5,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 5,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 6,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 6,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 458 €SR 1 864 €
| 2009 | 583 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 576 € | 828 € |
| 2011 | 638 € | 853 € |
| 2012 | 649 € | 881 € |
| 2013 | 660 € | 891 € |
| 2014 | 707 € | 957 € |
| 2015 | 737 € | 993 € |
| 2016 | 777 € | 1 034 € |
| 2017 | 834 € | 1 095 € |
| 2018 | 872 € | 1 171 € |
| 2019 | 953 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 039 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 142 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 147 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 269 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 329 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 458 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia