Na predaj 2-izbový byt v Klasove
Vinohrady, Vráble, okres Nitra
138 059 €
2 707 €/m² · 2-izb. · 51 m² · 1. posch.
2,7 % – 4,8 %
509 € – 782 €
Celkom s poplatkami 142 262 €
- spĺňaVýnosCieľ 3,5 %3,5 %
- nespĺňaCena na trhuOproti podobným inzerátom−3 %
Vinohrady, Vráble, okres Nitra
138 059 €
2 707 €/m² · 2-izb. · 51 m² · 1. posch.
2,7 % – 4,8 %
509 € – 782 €
Celkom s poplatkami 142 262 €

1.Mája, Vráble, Nitra
135 000 €
2 288 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
2,8 % – 4,9 %
532 € – 796 €
Celkom s poplatkami 139 111 €
Sídl. Žitava, Vráble, okres Nitra
168 410 €
2 187 €/m² · 3-izb. · 77 m² · 1. posch.
2,2 % – 3,9 %
584 € – 853 €
Celkom s poplatkami 173 523 €
Vinohrady, Vráble, okres Nitra
177 449 €
2 465 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 1. posch.
2,1 % – 4,2 %
574 € – 907 €
Celkom s poplatkami 182 833 €
Lúky, Vráble, okres Nitra
145 000 €
1 959 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 3. posch.
1,8 % – 4 %
474 € – 767 €
Celkom s poplatkami 149 411 €
Sídl. Lúky, Vráble, okres Nitra
169 000 €
1 920 €/m² · 4-izb. · 88 m² · 3. posch. · 16 dní v ponuke
1,9 % – 3,9 %
570 € – 883 €
Celkom s poplatkami 174 131 €
Sídl. Lúky, Vráble, okres Nitra
156 000 €
2 080 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 3. posch.
2 % – 4,2 %
522 € – 848 €
Celkom s poplatkami 160 741 €
Námestie kapitána Nálepku, Vráble, okres Nitra
189 000 €
2 363 €/m² · 4-izb. · 80 m² · 1. posch.
2,1 % – 3,7 %
613 € – 892 €
Celkom s poplatkami 194 731 €
Kaška, Vráble, okres Nitra
156 000 €
2 438 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 15 dní v ponuke
2,2 % – 4,2 %
518 € – 801 €
Celkom s poplatkami 160 741 €
Sídl. Žitava, Vráble, okres Nitra
157 500 €
2 540 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 2. posch.
2,1 % – 3,7 %
505 € – 732 €
Celkom s poplatkami 162 286 €
Sídl. Kaška, Vráble, okres Nitra
156 000 €
2 438 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 1. posch. · 15 dní v ponuke
2,1 % – 4 %
510 € – 784 €
Celkom s poplatkami 160 741 €
Sídlisko Lúky, Vráble, okres Nitra
145 000 €
1 933 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 5. posch. · 1 deň v ponuke
1,9 % – 4,2 %
485 € – 804 €
Celkom s poplatkami 149 411 €
Sídl. Lúky, Vráble, okres Nitra
154 900 €
2 278 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 3. posch. · 6 dní v ponuke
1,9 % – 3,6 %
490 € – 734 €
Celkom s poplatkami 159 608 €
Sídl. Lúky, Vráble, okres Nitra
125 000 €
2 604 €/m² · 1-izb. · 48 m² · 1. posch.
2,1 % – 3,9 %
396 € – 601 €
Celkom s poplatkami 128 811 €
Sídlisko Lúky, Vráble, okres Nitra
185 000 €
2 202 €/m² · 4-izb. · 84 m² · 6. posch. · 5 dní v ponuke
1,9 % – 3,4 %
593 € – 849 €
Celkom s poplatkami 190 611 €

952 01 Nitra
133 000 €
2 078 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 3. posch. · 6 dní v ponuke
2,4 % – 5,2 %
504 € – 842 €
Celkom s poplatkami 137 051 €

Horný Ohaj, Vráble, Nitra
129 690 €
2 247 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 2. posch.
2,7 % – 5,1 %
511 € – 792 €
Celkom s poplatkami 133 642 €

Lúky, Vráble, Nitra
105 000 €
2 917 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 7. posch.
2,7 % – 4,8 %
378 € – 589 €
Celkom s poplatkami 108 211 €

Horný Ohaj, Vráble, Nitra
118 690 €
2 697 €/m² · 1-izb. · 44 m²
2,5 % – 4,2 %
418 € – 603 €
Celkom s poplatkami 122 312 €

2,4 % – 4 %
518 € – 730 €
Celkom s poplatkami 142 201 €
Byty na predaj
2 221 €/m²+13,7 % za rok
| 05/2023 | 1 846 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 883 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 820 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 835 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 833 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 785 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 829 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 819 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 764 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 711 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 809 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 868 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 942 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 866 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 906 €/m² | 2 530 €/m² |
| 09/2024 | 1 779 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 883 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 818 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 792 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 760 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 786 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 846 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 929 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 967 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 993 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 967 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 910 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 953 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 948 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 018 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 075 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 146 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 063 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 137 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 174 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 104 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 042 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 254 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 275 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 221 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Nitra
1 781 €/m²+7,6 % za rok
| 05/2023 | 1 696 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 723 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 729 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 707 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 677 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 681 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 720 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 723 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 715 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 673 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 653 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 644 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 646 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 630 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 617 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 606 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 564 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 599 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 602 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 644 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 634 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 626 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 634 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 664 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 622 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 625 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 627 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 618 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 655 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 659 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 726 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 706 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 654 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 695 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 698 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 693 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 691 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 732 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 758 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 800 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 781 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj
96 €/m²+163,7 % za rok
| 02/2024 | 30 €/m² | 67 €/m² |
|---|---|---|
| 03/2024 | 30 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 25 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 30 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 71 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 40 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 78 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 40 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 33 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 40 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 31 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 31 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 45 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 43 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 40 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 30 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 25 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 36 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 50 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 50 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 50 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 45 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 45 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 45 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 45 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 45 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 45 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 55 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 80 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 96 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
8 170−6,8 % za 10 rokov
| 2011 | 8 983 |
|---|---|
| 2012 | 8 941 |
| 2013 | 8 843 |
| 2014 | 8 804 |
| 2015 | 8 768 |
| 2016 | 8 731 |
| 2017 | 8 656 |
| 2018 | 8 567 |
| 2019 | 8 551 |
| 2020 | 8 482 |
| 2021 | 8 488 |
| 2022 | 8 432 |
| 2023 | 8 323 |
| 2024 | 8 262 |
| 2025 | 8 170 |
Priemerný vek
45SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,6 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 800 €SR 1 864 €
| 2009 | 731 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 768 € | 828 € |
| 2011 | 822 € | 853 € |
| 2012 | 850 € | 881 € |
| 2013 | 828 € | 891 € |
| 2014 | 880 € | 957 € |
| 2015 | 907 € | 993 € |
| 2016 | 979 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 016 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 093 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 201 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 255 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 342 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 434 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 558 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 727 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 800 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia