
Priestranný 1-izbový byt so záhradou, Utekáč
985 06 Poltár
25 000 €
481 €/m² · 1-izb. · 52 m² · 6 dní v ponuke
6 dní v ponukeOtvoriť inzerát

985 06 Poltár
25 000 €
481 €/m² · 1-izb. · 52 m² · 6 dní v ponuke


Utekáč, Poltár
32 999 €
559 €/m² · 1-izb. · 59 m²


Byty na predaj · okres okres Poltár
953 €/m²+16,9 % za rok
| 05/2023 | 812 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 838 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 808 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 852 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 793 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 833 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 815 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 929 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 883 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 783 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 866 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 812 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 816 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 775 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 774 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 836 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 829 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 800 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 794 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 789 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 789 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 807 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 766 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 732 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 745 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 794 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 817 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 767 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 815 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 831 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 872 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 855 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 858 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 773 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 838 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 899 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 922 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 945 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 923 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 984 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 953 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
812−17,8 % za 10 rokov
| 2011 | 1 027 |
|---|---|
| 2012 | 1 025 |
| 2013 | 1 005 |
| 2014 | 1 005 |
| 2015 | 988 |
| 2016 | 962 |
| 2017 | 946 |
| 2018 | 929 |
| 2019 | 923 |
| 2020 | 895 |
| 2021 | 865 |
| 2022 | 858 |
| 2023 | 837 |
| 2024 | 825 |
| 2025 | 812 |
Priemerný vek
50,7SR 42,6
Nezamestnanosť
7,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 11,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 11,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 10,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 10,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 10,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 9,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 9,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 8,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 8,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 7,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 7,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 7,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 7,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 7,4 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 7,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 7,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 6,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 6,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 6,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 6,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 6,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 6,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 6,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 6,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 7 % | 4 % |
| 05/2026 | 7,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 7,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 7,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 7,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 304 €SR 1 864 €
| 2009 | 510 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 545 € | 828 € |
| 2011 | 607 € | 853 € |
| 2012 | 634 € | 881 € |
| 2013 | 653 € | 891 € |
| 2014 | 679 € | 957 € |
| 2015 | 713 € | 993 € |
| 2016 | 695 € | 1 034 € |
| 2017 | 725 € | 1 095 € |
| 2018 | 837 € | 1 171 € |
| 2019 | 968 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 030 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 080 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 139 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 191 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 294 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 304 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia