Novinka ! • na predaj nový 1-IZB. byt v novostavbe • nový bytový dom v Šuranoch •
Partizánska, Šurany, okres Nové Zámky
88 300 €
2 453 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 2. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 11-izb.
Partizánska, Šurany, okres Nové Zámky
88 300 €
2 453 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 2. posch.
Partizánska, Šurany, okres Nové Zámky
97 400 €
1 988 €/m² · 1-izb. · 49 m² · 1. posch.
Partizánska, Šurany, okres Nové Zámky
89 000 €
2 871 €/m² · 1-izb. · 31 m² · 1. posch.

Milana Rastislava Štefánika 5A, Šurany, Nové Zámky
101 500 €
2 697 €/m² · 1-izb. · 38 m² · 1. posch.

942 01 Nové Zámky
90 000 €
2 727 €/m² · 1-izb. · 33 m²

| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 6 | 93 700 € | 2 697 |
| 2-izbové | 12 | 117 500 € | 2 866 |
| 3-izbové | 14 | 130 000 € | 1 733 |
Byty na predaj · okres okres Nové Zámky
2 062 €/m²+12,3 % za rok
| 05/2023 | 1 626 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 612 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 595 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 609 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 591 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 595 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 580 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 580 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 573 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 574 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 570 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 599 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 621 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 602 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 636 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 646 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 654 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 675 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 669 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 722 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 732 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 747 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 757 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 788 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 822 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 836 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 856 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 851 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 837 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 862 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 896 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 909 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 895 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 941 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 019 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 982 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 942 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 909 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 944 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 993 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 062 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
9 001−9,6 % za 10 rokov
| 2011 | 10 155 |
|---|---|
| 2012 | 10 115 |
| 2013 | 10 080 |
| 2014 | 10 055 |
| 2015 | 9 960 |
| 2016 | 9 892 |
| 2017 | 9 878 |
| 2018 | 9 782 |
| 2019 | 9 659 |
| 2020 | 9 581 |
| 2021 | 9 477 |
| 2022 | 9 326 |
| 2023 | 9 238 |
| 2024 | 9 103 |
| 2025 | 9 001 |
Priemerný vek
45,3SR 42,6
Nezamestnanosť
3,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,3 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,4 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 534 €SR 1 864 €
| 2009 | 621 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 643 € | 828 € |
| 2011 | 676 € | 853 € |
| 2012 | 713 € | 881 € |
| 2013 | 690 € | 891 € |
| 2014 | 753 € | 957 € |
| 2015 | 775 € | 993 € |
| 2016 | 827 € | 1 034 € |
| 2017 | 896 € | 1 095 € |
| 2018 | 961 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 027 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 118 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 192 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 248 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 427 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 438 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 534 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia