3- izbový byt v Stupave na Dlhej ulici
Dlhá, Stupava, okres Malacky
267 000 €
3 513 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Dlhá, Stupava, okres Malacky
267 000 €
3 513 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 3. posch. · Pridaný dnes

dlhá, Stupava, Malacky
267 000 €
3 514 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
Medzipotočná, Stupava, okres Malacky
288 000 €
3 130 €/m² · 3-izb. · 92 m² · 2 dni v ponuke

Sama Tomášika, Stupava, Malacky
319 500 €
1 069 €/m² · 3-izb. · 299 m² · 1. posch. · 2 dni v ponuke

Sama Tomášika, Stupava, Malacky
325 000 €
2 372 €/m² · 3-izb. · 137 m² · 2. posch. · 2 dni v ponuke

Ulica Jána Ondruša, Stupava, Malacky
237 000 €
2 963 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 3. posch. · 3 dni v ponuke
Vincenta Šikulu, Stupava, okres Malacky
249 900 €
2 314 €/m² · 3-izb. · 108 m² · 6 dní v ponuke
Pod Kopcami, Stupava, okres Malacky
264 000 €
3 385 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 6 dní v ponuke
Cementárenská, Stupava, okres Malacky
255 000 €
1 449 €/m² · 3-izb. · 176 m² · 5. posch. · 14 dní v ponuke · 1× zlacnené
Zvončeková, Stupava, okres Malacky
320 000 €
4 638 €/m² · 3-izb. · 69 m² · 15 dní v ponuke
Vajanského 7, Stupava, okres Malacky
235 000 €
3 219 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 1. posch.
Cementárenská 35, Stupava, okres Malacky
255 000 €
1 449 €/m² · 3-izb. · 176 m² · 5. posch. · 1× zlacnené
Cementárenská, Stupava, okres Malacky
199 990 €
3 226 €/m² · 3-izb. · 62 m² · 2. posch.
Okružná, Stupava, okres Malacky
259 000 €
3 012 €/m² · 3-izb. · 86 m² · 2. posch.
Cementárenská, Stupava, okres Malacky
199 990 €
3 226 €/m² · 3-izb. · 62 m² · 2. posch.
Dlhá 8/D, Stupava, okres Malacky
258 900 €
3 407 €/m² · 3-izb. · 76 m²
Školská, Stupava, okres Malacky
215 000 €
2 986 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 1. posch.
Bezručová, Stupava, okres Malacky
279 900 €
3 635 €/m² · 3-izb. · 77 m² · 3. posch.
Pri majeri, Stupava, okres Malacky
314 425 €
2 055 €/m² · 3-izb. · 153 m² · 1. posch.

900 31 Malacky
260 000 €
3-izb. · Pridaný dnes
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 21 | 180 000 € | 3 095 |
| 3-izbové | 30 | 259 500 € | 3 130 |
| 4-izbové | 11 | 289 000 € | 3 167 |
Byty na predaj
2 963 €/m²+3,6 % za rok
| 05/2023 | 2 871 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 852 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 789 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 809 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 792 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 763 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 780 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 745 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 731 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 706 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 733 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 724 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 736 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 783 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 826 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 783 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 802 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 798 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 764 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 771 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 796 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 815 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 849 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 850 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 911 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 906 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 858 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 872 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 862 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 826 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 849 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 765 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 779 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 732 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 794 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 894 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 883 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 850 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 742 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 848 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 963 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
12 979+22,5 % za 10 rokov
| 2011 | 9 345 |
|---|---|
| 2012 | 9 665 |
| 2013 | 9 944 |
| 2014 | 10 235 |
| 2015 | 10 597 |
| 2016 | 11 099 |
| 2017 | 11 471 |
| 2018 | 11 887 |
| 2019 | 12 108 |
| 2020 | 12 288 |
| 2021 | 12 659 |
| 2022 | 12 685 |
| 2023 | 12 803 |
| 2024 | 12 850 |
| 2025 | 12 979 |
Priemerný vek
39,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2,2 %SR 4 %
| 12/2023 | 1,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 1,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 1,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 1,8 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 1,8 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 1,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,2 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 907 €SR 1 864 €
| 2009 | 879 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 902 € | 828 € |
| 2011 | 973 € | 853 € |
| 2012 | 995 € | 881 € |
| 2013 | 994 € | 891 € |
| 2014 | 1 076 € | 957 € |
| 2015 | 1 060 € | 993 € |
| 2016 | 1 086 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 197 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 331 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 330 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 394 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 474 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 589 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 663 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 760 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 907 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia