EXKLUZÍVNE 1i byt s loggiou, sídl. Mier, Spišská Nová Ves
-, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
113 000 €
2 897 €/m² · 1-izb. · 39 m² · 11. posch. · 7 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 11-izb.
-, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
113 000 €
2 897 €/m² · 1-izb. · 39 m² · 11. posch. · 7 dní v ponuke
Trieda 1.mája, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
85 000 €
2 429 €/m² · 1-izb. · 35 m² · 1. posch. · 13 dní v ponuke
Javorová, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
97 000 €
2 771 €/m² · 1-izb. · 35 m² · 1. posch. · 19 dní v ponuke
Dubová, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
85 000 €
2 500 €/m² · 1-izb. · 34 m² · 20 dní v ponuke
Brezová, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
89 990 €
2 727 €/m² · 1-izb. · 33 m² · 2. posch.
Tkáčska 2, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
89 000 €
2 472 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 3. posch.
Tkáčska, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
94 000 €
2 611 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 3. posch.
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
84 000 €
2 471 €/m² · 1-izb. · 34 m² · Pridaný dnes

052 01 Spišská Nová Ves
82 000 €
1-izb. · 2 dni v ponuke

052 01 Spišská Nová Ves
82 000 €
1-izb. · 2 dni v ponuke
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
129 000 €
6 143 €/m² · 1-izb. · 21 m² · 8. posch. · 9 dní v ponuke · 1× zlacnené

052 01 Spišská Nová Ves
120 000 €
1-izb. · 10 dní v ponuke


Spišská Nová Ves
83 490 €
2 256 €/m² · 1-izb. · 37 m²

Spišská Nová Ves
82 000 €
2 216 €/m² · 1-izb. · 37 m²
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 16 | 87 000 € | 2 500 |
| 2-izbové | 33 | 134 000 € | 2 426 |
| 3-izbové | 57 | 155 000 € | 2 065 |
| 4-izbové | 10 | 184 975 € | 1 833 |
Byty na predaj
2 181 €/m²+3,9 % za rok
| 05/2023 | 1 827 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 780 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 785 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 772 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 769 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 756 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 801 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 828 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 849 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 845 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 875 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 851 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 809 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 852 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 826 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 868 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 863 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 909 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 883 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 874 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 904 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 914 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 907 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 003 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 990 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 002 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 012 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 069 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 100 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 114 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 141 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 148 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 149 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 157 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 204 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 180 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 142 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 187 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 098 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 189 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 181 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Košický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +7,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
34 023−9,5 % za 10 rokov
| 2011 | 37 948 |
|---|---|
| 2012 | 37 767 |
| 2013 | 37 795 |
| 2014 | 37 707 |
| 2015 | 37 594 |
| 2016 | 37 472 |
| 2017 | 37 326 |
| 2018 | 37 194 |
| 2019 | 37 007 |
| 2020 | 36 729 |
| 2021 | 35 138 |
| 2022 | 34 855 |
| 2023 | 34 544 |
| 2024 | 34 255 |
| 2025 | 34 023 |
Priemerný vek
43,7SR 42,6
Nezamestnanosť
4,2 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,2 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 609 €SR 1 864 €
| 2009 | 638 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 652 € | 828 € |
| 2011 | 726 € | 853 € |
| 2012 | 752 € | 881 € |
| 2013 | 746 € | 891 € |
| 2014 | 799 € | 957 € |
| 2015 | 812 € | 993 € |
| 2016 | 854 € | 1 034 € |
| 2017 | 900 € | 1 095 € |
| 2018 | 961 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 065 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 158 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 220 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 243 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 399 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 531 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 609 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia