Na predaj 2-izbový byt v Skalici na ul. Dr. Clementisa.
Dr. Clementisa, Skalica, okres Skalica
96 000 €
1 959 €/m² · 2-izb. · 49 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaCenaPod rozpočtom 100 000 €−4 %
Dr. Clementisa, Skalica, okres Skalica
96 000 €
1 959 €/m² · 2-izb. · 49 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
Dr. Clementisa, Skalica, okres Skalica
100 000 €
2 041 €/m² · 2-izb. · 49 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
Koreszkova 2058, Skalica, okres Skalica
100 000 €
3 571 €/m² · 1-izb. · 28 m² · 2 dni v ponuke
SNP, Skalica, okres Skalica
91 000 €
2 676 €/m² · 1-izb. · 34 m² · 3. posch. · 8 dní v ponuke
Mallého, Skalica, okres Skalica
89 000 €
1 679 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 2. posch. · 16 dní v ponuke
Mazúrova, Skalica, okres Skalica
89 000 €
1 413 €/m² · 2-izb. · 63 m² · 3. posch.
L. Svobodu, Skalica, okres Skalica
89 000 €
2 543 €/m² · 1-izb. · 35 m² · 2. posch.
L. Svobodu, Skalica, okres Skalica
84 500 €
2 641 €/m² · 1-izb. · 32 m² · 1. posch. · 1× zlacnené

909 01 Skalica
96 000 €
1 962 €/m² · 2-izb. · 49 m² · Pridaný dnes








| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 10 | 90 000 € | 2 659 |
| 2-izbové | 12 | 98 000 € | 1 977 |
| 3-izbové | 27 | 142 000 € | 1 999 |
Byty na predaj
2 014 €/m²+13,4 % za rok
| 05/2023 | 1 881 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 829 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 849 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 890 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 887 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 849 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 870 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 815 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 813 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 836 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 777 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 833 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 803 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 841 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 873 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 838 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 851 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 813 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 782 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 825 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 874 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 830 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 906 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 892 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 872 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 885 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 888 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 857 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 776 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 802 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 805 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 882 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 951 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 008 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 016 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 080 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 062 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 918 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 989 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 011 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 014 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
15 358+3,7 % za 10 rokov
| 2011 | 14 466 |
|---|---|
| 2012 | 14 609 |
| 2013 | 14 714 |
| 2014 | 14 749 |
| 2015 | 14 806 |
| 2016 | 14 914 |
| 2017 | 14 967 |
| 2018 | 15 016 |
| 2019 | 15 022 |
| 2020 | 15 000 |
| 2021 | 15 501 |
| 2022 | 15 471 |
| 2023 | 15 461 |
| 2024 | 15 440 |
| 2025 | 15 358 |
Priemerný vek
43,7SR 42,6
Nezamestnanosť
3,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,5 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,5 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,5 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 826 €SR 1 864 €
| 2009 | 664 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 815 € | 828 € |
| 2011 | 845 € | 853 € |
| 2012 | 853 € | 881 € |
| 2013 | 895 € | 891 € |
| 2014 | 960 € | 957 € |
| 2015 | 1 037 € | 993 € |
| 2016 | 1 038 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 106 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 234 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 276 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 368 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 416 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 463 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 619 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 755 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 826 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia