
1/1
- spĺňaCenaPod rozpočtom 170 000 €−15 %




Pezinok
169 000 €
3 656 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 1. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 17 | 136 500 € | 3 592 |
| 2-izbové | 30 | 198 950 € | 3 570 |
| 3-izbové | 33 | 225 000 € | 2 969 |
| 4-izbové | 10 | 284 300 € | 2 326 |
Byty na predaj
3 221 €/m²+3,5 % za rok
| 05/2023 | 2 661 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 698 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 582 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 539 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 536 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 678 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 735 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 746 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 752 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 755 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 848 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 021 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 019 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 040 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 920 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 932 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 920 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 918 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 915 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 858 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 927 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 945 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 969 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 982 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 933 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 087 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 079 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 093 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 111 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 162 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 134 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 238 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 280 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 198 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 225 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 261 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 243 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 210 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 216 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 204 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 221 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
24 340+8,3 % za 10 rokov
| 2011 | 21 263 |
|---|---|
| 2012 | 21 508 |
| 2013 | 21 851 |
| 2014 | 22 129 |
| 2015 | 22 467 |
| 2016 | 22 633 |
| 2017 | 22 861 |
| 2018 | 23 002 |
| 2019 | 23 034 |
| 2020 | 23 004 |
| 2021 | 24 838 |
| 2022 | 24 617 |
| 2023 | 24 506 |
| 2024 | 24 375 |
| 2025 | 24 340 |
Priemerný vek
42,6SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 579 €SR 1 864 €
| 2009 | 675 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 686 € | 828 € |
| 2011 | 726 € | 853 € |
| 2012 | 746 € | 881 € |
| 2013 | 760 € | 891 € |
| 2014 | 820 € | 957 € |
| 2015 | 828 € | 993 € |
| 2016 | 889 € | 1 034 € |
| 2017 | 979 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 037 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 147 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 220 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 272 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 343 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 373 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 485 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 579 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia