3-izbový byt č 112 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši
Kapitana Nalepku 1390, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
246 599 €
3 425 €/m² · 3-izb. · 72 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Kapitana Nalepku 1390, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
246 599 €
3 425 €/m² · 3-izb. · 72 m²
Palúčanská, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
213 000 €
2 731 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 4. posch.

1. mája, Liptovský Mikuláš
229 000 €
2 845 €/m² · 3-izb. · 81 m² · 1. posch.

Pod Slivkou, Liptovský Mikuláš
177 000 €
2 573 €/m² · 3-izb. · 69 m²


031 01 Liptovský Mikuláš
200 000 €
2 247 €/m² · 3-izb. · 89 m² · Pridaný dnes

031 01 Liptovský Mikuláš
244 900 €
3-izb. · Pridaný dnes

031 01 Liptovský Mikuláš
250 000 €
1 799 €/m² · 3-izb. · 139 m² · Pridaný dnes
Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
169 900 €
2 740 €/m² · 3-izb. · 62 m² · 2. posch. · 1 deň v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
155 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
380 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
155 000 €
2 214 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 2 dni v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
232 000 €
3-izb. · 2 dni v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
200 000 €
3-izb. · 2 dni v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
229 000 €
3-izb. · 5 dní v ponuke
Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
156 990 €
2 492 €/m² · 3-izb. · 63 m² · 5. posch. · 7 dní v ponuke
3984, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
245 000 €
3 101 €/m² · 3-izb. · 79 m² · 8 dní v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
245 000 €
3-izb. · 1. posch. · 8 dní v ponuke

031 04 Liptovský Mikuláš
164 990 €
3-izb. · 6. posch. · 9 dní v ponuke

031 01 Liptovský Mikuláš
154 999 €
3-izb. · 10 dní v ponuke
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 19 | 133 500 € | 3 458 |
| 2-izbové | 45 | 183 211 € | 3 125 |
| 3-izbové | 60 | 186 450 € | 2 500 |
| 4-izbové | 14 | 222 500 € | 2 339 |
Byty na predaj
3 018 €/m²+2,6 % za rok
| 05/2023 | 2 240 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 192 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 276 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 339 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 349 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 353 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 390 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 451 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 454 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 460 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 427 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 373 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 446 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 386 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 344 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 430 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 487 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 534 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 469 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 474 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 592 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 738 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 765 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 867 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 906 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 056 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 988 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 948 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 941 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 967 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 017 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 144 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 232 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 136 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 144 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 040 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 105 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 041 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 068 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 043 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 018 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
29 710−5,8 % za 10 rokov
| 2011 | 31 928 |
|---|---|
| 2012 | 31 873 |
| 2013 | 31 772 |
| 2014 | 31 593 |
| 2015 | 31 534 |
| 2016 | 31 461 |
| 2017 | 31 345 |
| 2018 | 31 194 |
| 2019 | 31 000 |
| 2020 | 30 808 |
| 2021 | 30 355 |
| 2022 | 30 162 |
| 2023 | 30 040 |
| 2024 | 29 860 |
| 2025 | 29 710 |
Priemerný vek
45,2SR 42,6
Nezamestnanosť
4,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4 % | 4 % |
| 05/2026 | 4 % | 4 % |
| 06/2026 | 4 % | 4 % |
| 07/2026 | 4 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 607 €SR 1 864 €
| 2009 | 652 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 676 € | 828 € |
| 2011 | 754 € | 853 € |
| 2012 | 767 € | 881 € |
| 2013 | 729 € | 891 € |
| 2014 | 776 € | 957 € |
| 2015 | 797 € | 993 € |
| 2016 | 836 € | 1 034 € |
| 2017 | 896 € | 1 095 € |
| 2018 | 963 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 058 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 138 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 175 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 261 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 395 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 504 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 607 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia