Rekreačná horská chata s krbom a garážou len 300 m od lyžiarskeho strediska Kokava Línia
-, Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
150 000 €
1 250 €/m² · 5-izb. · 120 m² · 9 dní v ponuke
-, Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
150 000 €
1 250 €/m² · 5-izb. · 120 m² · 9 dní v ponuke
Línia, Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
89 000 €
1 113 €/m² · 3-izb. · 80 m²
Línia - Háj, Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
499 000 €
Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
95 000 €
1 357 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 1 deň v ponuke


985 05 Poltár
320 000 €
744 €/m² · 430 m² · 7 dní v ponuke
Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
159 000 €
1 325 €/m² · 120 m² · 16 dní v ponuke

Kokava nad Rimavicou, okres Poltár
82 000 €
1 025 €/m² · 80 m²






Byty na predaj · okres okres Poltár
953 €/m²+16,9 % za rok
| 05/2023 | 812 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 838 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 808 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 852 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 793 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 833 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 815 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 929 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 883 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 783 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 866 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 812 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 816 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 775 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 774 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 836 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 829 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 800 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 794 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 789 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 789 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 807 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 766 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 732 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 745 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 794 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 817 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 767 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 815 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 831 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 872 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 855 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 858 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 773 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 838 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 899 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 922 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 945 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 923 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 984 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 953 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Poltár
819 €/m²+6,7 % za rok
| 05/2023 | 846 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 835 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 850 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 821 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 825 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 852 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 800 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 840 €/m² | 1 744 €/m² |
| 02/2024 | 892 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 882 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 808 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 831 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 848 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 856 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 806 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 806 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 878 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 949 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 824 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 814 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 778 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 807 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 802 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 793 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 767 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 781 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 807 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 768 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 823 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 830 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 864 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 827 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 857 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 872 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 934 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 898 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 936 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 814 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 820 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 819 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Poltár
17 €/m²−89,5 % za rok
| 06/2023 | 26 €/m² | 67 €/m² |
|---|---|---|
| 10/2023 | 27 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 45 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 34 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 36 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 35 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 37 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 35 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 36 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 28 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 36 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 26 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 22 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 21 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 27 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 27 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 25 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 16 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 18 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 28 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 30 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 27 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 9 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 168 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 166 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 42 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 44 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 54 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 48 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 52 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 47 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 125 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 102 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 28 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 38 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 32 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 17 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
2 677−8,7 % za 10 rokov
| 2011 | 3 026 |
|---|---|
| 2012 | 3 000 |
| 2013 | 2 981 |
| 2014 | 2 971 |
| 2015 | 2 931 |
| 2016 | 2 899 |
| 2017 | 2 849 |
| 2018 | 2 853 |
| 2019 | 2 825 |
| 2020 | 2 812 |
| 2021 | 2 756 |
| 2022 | 2 732 |
| 2023 | 2 737 |
| 2024 | 2 703 |
| 2025 | 2 677 |
Priemerný vek
43,4SR 42,6
Nezamestnanosť
8,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 9,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 9 % | 4 % |
| 02/2024 | 8,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 8,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 8,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 8,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 8,8 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 8,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 8,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 8,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 8,9 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 9,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 9,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 8,9 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 8,6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 8,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 8,3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 8,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 7,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 7,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 7,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 7,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 8 % | 4 % |
| 07/2026 | 8,2 % | 4 % |
| 08/2026 | 8,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 304 €SR 1 864 €
| 2009 | 510 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 545 € | 828 € |
| 2011 | 607 € | 853 € |
| 2012 | 634 € | 881 € |
| 2013 | 653 € | 891 € |
| 2014 | 679 € | 957 € |
| 2015 | 713 € | 993 € |
| 2016 | 695 € | 1 034 € |
| 2017 | 725 € | 1 095 € |
| 2018 | 837 € | 1 171 € |
| 2019 | 968 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 030 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 080 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 139 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 191 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 294 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 304 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia