Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt s výhľadom na Tatry, Kežmarok – sídlisko Juh
Obrancov mieru 7, Kežmarok, okres Kežmarok
159 990 €
2 424 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 3. posch. · 14 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Obrancov mieru 7, Kežmarok, okres Kežmarok
159 990 €
2 424 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 3. posch. · 14 dní v ponuke
-, Kežmarok, okres Kežmarok
150 000 €
2 206 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 19 dní v ponuke
Garbiarska 1442, Kežmarok, okres Kežmarok
158 900 €
2 303 €/m² · 3-izb. · 69 m² · 3. posch.
Lanškrounska 1598, Kežmarok, okres Kežmarok
156 900 €
2 149 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 6. posch.
-, Kežmarok, okres Kežmarok
154 000 €
1 974 €/m² · 3-izb. · 78 m²

060 01 Kežmarok
149 500 €
3-izb. · 1 deň v ponuke
Kežmarok, okres Kežmarok
162 000 €
2 250 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 2 dni v ponuke
Kežmarok, okres Kežmarok
150 000 €
2 174 €/m² · 3-izb. · 69 m² · 7. posch. · 5 dní v ponuke
Kežmarok, okres Kežmarok
165 000 €
2 324 €/m² · 3-izb. · 71 m² · 7. posch. · 5 dní v ponuke
Kežmarok, okres Kežmarok
165 000 €
2 426 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 7 dní v ponuke


060 01 Kežmarok
169 000 €
3-izb. · 10 dní v ponuke
Kežmarok, okres Kežmarok
160 000 €
2 222 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 12 dní v ponuke

060 01 Kežmarok
159 990 €
3-izb. · 15 dní v ponuke

060 01 Kežmarok
170 000 €
2 125 €/m² · 3-izb. · 80 m²

060 01 Kežmarok
260 000 €
2 407 €/m² · 3-izb. · 108 m²
Kežmarok, okres Kežmarok
157 999 €
2 324 €/m² · 3-izb. · 68 m²


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 9 | 99 000 € | 3 409 |
| 2-izbové | 18 | 129 000 € | 2 491 |
| 3-izbové | 19 | 159 990 € | 2 250 |
Byty na predaj · okres okres Kežmarok
2 847 €/m²+17,2 % za rok
| 05/2023 | 2 336 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 335 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 301 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 334 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 314 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 355 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 432 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 404 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 352 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 460 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 430 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 426 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 407 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 318 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 346 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 390 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 507 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 505 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 522 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 719 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 731 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 697 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 696 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 636 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 679 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 663 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 571 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 427 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 429 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 619 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 554 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 684 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 855 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 821 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 783 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 785 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 941 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 929 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 834 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 908 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 847 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
14 984−9,5 % za 10 rokov
| 2011 | 16 843 |
|---|---|
| 2012 | 16 774 |
| 2013 | 16 693 |
| 2014 | 16 636 |
| 2015 | 16 558 |
| 2016 | 16 562 |
| 2017 | 16 481 |
| 2018 | 16 381 |
| 2019 | 16 346 |
| 2020 | 16 268 |
| 2021 | 15 379 |
| 2022 | 15 304 |
| 2023 | 15 238 |
| 2024 | 15 145 |
| 2025 | 14 984 |
Priemerný vek
43,3SR 42,6
Nezamestnanosť
5,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 5 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 5,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 5,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 5,2 % | 4 % |
| 06/2026 | 5,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 5,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 5,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 446 €SR 1 864 €
| 2009 | 583 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 611 € | 828 € |
| 2011 | 620 € | 853 € |
| 2012 | 635 € | 881 € |
| 2013 | 648 € | 891 € |
| 2014 | 680 € | 957 € |
| 2015 | 678 € | 993 € |
| 2016 | 718 € | 1 034 € |
| 2017 | 780 € | 1 095 € |
| 2018 | 815 € | 1 171 € |
| 2019 | 949 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 001 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 079 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 150 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 295 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 389 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 446 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia