SKOLAUDOVANÉ - 2-izbový byt G.III.2 s lodžiou, v cene bytu štandard + pivničná kobka
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
217 000 €
4 617 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 2. posch. · 1 deň v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
217 000 €
4 617 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 2. posch. · 1 deň v ponuke
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
217 000 €
4 717 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 3. posch. · 1 deň v ponuke
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
217 000 €
4 617 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 2. posch. · 1 deň v ponuke
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
237 000 €
5 512 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 1. posch. · 1 deň v ponuke

Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, Senec
215 503 €
4 977 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 2. posch. · 2 dni v ponuke
Bernolákovská, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
217 000 €
4 340 €/m² · 2-izb. · 50 m² · 2. posch. · 12 dní v ponuke
Agátová, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
194 900 €
3 748 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 20 dní v ponuke
Okružná, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
252 500 €
3 607 €/m² · 2-izb. · 70 m² · 2. posch.
Ivanka pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
199 000 €
4 422 €/m² · 2-izb. · 45 m² · 2. posch.
Okružná, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
232 000 €
5 156 €/m² · 2-izb. · 45 m² · 1. posch.
Okružná, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
232 000 €
5 524 €/m² · 2-izb. · 42 m² · 1. posch.

Ivanka pri Dunaji, Senec
199 000 €
4 422 €/m² · 2-izb. · 45 m² · 2. posch. · Pridaný dnes
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 12 | 217 000 € | 4 617 |
| 3-izbové | 17 | 283 756 € | 3 541 |
Byty na predaj
4 090 €/m²+12,2 % za rok
| 05/2023 | 2 670 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 762 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 976 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 003 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 225 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 201 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 223 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 264 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 178 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 090 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 026 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 987 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 085 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 087 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 107 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 096 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 083 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 883 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 898 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 082 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 353 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 395 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 523 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 550 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 3 506 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 341 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 361 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 506 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 644 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 608 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 704 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 649 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 628 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 805 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 636 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 760 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 811 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 996 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 4 019 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 4 029 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 4 090 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
7 274+13,9 % za 10 rokov
| 2011 | 5 934 |
|---|---|
| 2012 | 6 011 |
| 2013 | 6 087 |
| 2014 | 6 245 |
| 2015 | 6 384 |
| 2016 | 6 564 |
| 2017 | 6 706 |
| 2018 | 6 815 |
| 2019 | 6 835 |
| 2020 | 6 889 |
| 2021 | 7 078 |
| 2022 | 7 179 |
| 2023 | 7 172 |
| 2024 | 7 247 |
| 2025 | 7 274 |
Priemerný vek
41,5SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3 % | 4 % |
| 02/2024 | 3 % | 4 % |
| 03/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 866 €SR 1 864 €
| 2009 | 790 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 776 € | 828 € |
| 2011 | 829 € | 853 € |
| 2012 | 866 € | 881 € |
| 2013 | 868 € | 891 € |
| 2014 | 944 € | 957 € |
| 2015 | 973 € | 993 € |
| 2016 | 977 € | 1 034 € |
| 2017 | 957 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 152 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 244 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 284 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 315 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 450 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 560 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 695 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 866 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia