3-izbový tehlový byt v Dubnici nad Váhom · 68 m² · balkón · vlastné kú
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
149 500 €
2 199 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 13 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
149 500 €
2 199 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 13 dní v ponuke

018 41 Ilava
149 990 €
3-izb. · 15 dní v ponuke
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
224 866 €
2 811 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 1. posch. · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

018 41 Ilava
224 866 €
2 900 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
224 866 €
2 811 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 1. posch. · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
224 866 €
2 811 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 1. posch. · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

018 41 Ilava
224 866 €
2 900 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

018 41 Ilava
224 866 €
2 900 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

018 41 Ilava
285 982 €
3 401 €/m² · 3-izb. · 84 m² · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

018 41 Ilava
295 204 €
3 510 €/m² · 3-izb. · 84 m² · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
139 900 €
1 646 €/m² · 3-izb. · 85 m² · 1. posch.









| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 24 | 84 745 € | 2 565 |
| 2-izbové | 22 | 129 945 € | 2 320 |
| 3-izbové | 40 | 155 000 € | 2 250 |
Byty na predaj
2 347 €/m²+8,1 % za rok
| 05/2023 | 1 932 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 889 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 914 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 930 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 937 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 886 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 879 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 853 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 853 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 891 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 918 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 861 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 880 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 892 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 956 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 924 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 914 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 941 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 997 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 043 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 034 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 031 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 111 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 136 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 050 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 109 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 050 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 085 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 171 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 208 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 238 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 254 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 254 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 280 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 263 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 303 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 319 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 383 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 326 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 274 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 347 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
21 356−12,8 % za 10 rokov
| 2011 | 25 229 |
|---|---|
| 2012 | 25 116 |
| 2013 | 24 975 |
| 2014 | 24 721 |
| 2015 | 24 497 |
| 2016 | 24 262 |
| 2017 | 24 068 |
| 2018 | 23 762 |
| 2019 | 23 550 |
| 2020 | 23 259 |
| 2021 | 22 286 |
| 2022 | 22 023 |
| 2023 | 21 805 |
| 2024 | 21 732 |
| 2025 | 21 356 |
Priemerný vek
45,3SR 42,6
Nezamestnanosť
3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 806 €SR 1 864 €
| 2009 | 688 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 738 € | 828 € |
| 2011 | 803 € | 853 € |
| 2012 | 814 € | 881 € |
| 2013 | 810 € | 891 € |
| 2014 | 872 € | 957 € |
| 2015 | 893 € | 993 € |
| 2016 | 945 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 008 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 099 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 167 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 228 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 279 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 413 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 568 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 698 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 806 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia