Predaj 3 izbový byt v centre mesta Bytča
Treskoňova, Bytča, okres Bytča
195 000 €
2 216 €/m² · 3-izb. · 88 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Treskoňova, Bytča, okres Bytča
195 000 €
2 216 €/m² · 3-izb. · 88 m²
Lúčna, Bytča, okres Bytča
177 000 €
2 159 €/m² · 3-izb. · 82 m² · 4. posch.
Sidónie Sakalovej, Bytča, okres Bytča
288 400 €
3 697 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 2. posch.
Sidónie Sakalovej, Bytča, okres Bytča
276 500 €
3 545 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 3. posch.
Sidónie Sakalovej, Bytča, okres Bytča
369 400 €
3 328 €/m² · 3-izb. · 111 m² · 1. posch.
Sidónie Sakalovej, Bytča, okres Bytča
379 800 €
3 453 €/m² · 3-izb. · 110 m² · 4. posch.


014 01 Bytča
177 000 €
2 159 €/m² · 3-izb. · 82 m² · 3. posch. · 2 dni v ponuke

010 01 Žilina
193 500 €
3-izb. · 13 dní v ponuke


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 8 | 158 995 € | 2 923 |
| 3-izbové | 12 | 255 000 € | 3 328 |
Byty na predaj
3 008 €/m²+43,1 % za rok
| 05/2023 | 2 038 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 087 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 114 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 071 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 059 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 998 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 010 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 026 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 947 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 959 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 947 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 940 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 953 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 962 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 926 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 979 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 986 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 073 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 032 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 137 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 085 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 206 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 092 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 306 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 278 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 381 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 401 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 249 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 102 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 240 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 138 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 311 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 240 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 698 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 594 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 591 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 836 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 471 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 919 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 091 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 008 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
11 729+3,7 % za 10 rokov
| 2011 | 11 313 |
|---|---|
| 2012 | 11 284 |
| 2013 | 11 293 |
| 2014 | 11 279 |
| 2015 | 11 306 |
| 2016 | 11 320 |
| 2017 | 11 362 |
| 2018 | 11 340 |
| 2019 | 11 363 |
| 2020 | 11 370 |
| 2021 | 11 432 |
| 2022 | 11 448 |
| 2023 | 11 535 |
| 2024 | 11 634 |
| 2025 | 11 729 |
Priemerný vek
41,5SR 42,6
Nezamestnanosť
3,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,2 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,2 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 697 €SR 1 864 €
| 2009 | 589 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 695 € | 828 € |
| 2011 | 735 € | 853 € |
| 2012 | 704 € | 881 € |
| 2013 | 708 € | 891 € |
| 2014 | 762 € | 957 € |
| 2015 | 829 € | 993 € |
| 2016 | 866 € | 1 034 € |
| 2017 | 944 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 063 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 147 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 181 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 273 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 401 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 508 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 664 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 697 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia