
Garzónka v tehlovom dome, Rača - Krásňany
Pekná cesta, Bratislava - Rača
147 000 €
6 125 €/m² · 1-izb. · 24 m² · 1 deň v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 11-izb.

Pekná cesta, Bratislava - Rača
147 000 €
6 125 €/m² · 1-izb. · 24 m² · 1 deň v ponuke
Vrbenského, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
175 000 €
4 730 €/m² · 1-izb. · 37 m² · 5 dní v ponuke
Račianska, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
134 000 €
4 467 €/m² · 1-izb. · 30 m² · 4. posch. · 8 dní v ponuke
Malokrasňanská 8, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
200 000 €
4 545 €/m² · 1-izb. · 44 m² · 17 dní v ponuke
Vrbenského, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
175 000 €
4 730 €/m² · 1-izb. · 37 m² · 1. posch.
Račianska, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
155 000 €
4 844 €/m² · 1-izb. · 32 m² · 10. posch.
Na pasekách, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
144 900 €
4 830 €/m² · 1-izb. · 30 m²
Závadská, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
176 000 €
4 632 €/m² · 1-izb. · 38 m² · 4. posch.
Pekná cesta 9, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
144 000 €
6 000 €/m² · 1-izb. · 24 m² · 4. posch. · 1× zlacnené
Novohorská, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
184 900 €
5 778 €/m² · 1-izb. · 32 m²
Kafendova 2, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
163 000 €
5 433 €/m² · 1-izb. · 30 m² · 7. posch.

830 04 Bratislava
120 000 €
4 364 €/m² · 1-izb. · 28 m²
Bratislava-Rača, okres Bratislava III
175 000 €
4 605 €/m² · 1-izb. · 38 m² · 1. posch.


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 15 | 163 000 € | 4 730 |
| 2-izbové | 37 | 238 500 € | 4 289 |
| 3-izbové | 33 | 290 000 € | 4 043 |
| 4-izbové | 12 | 474 495 € | 3 969 |
Byty na predaj
4 362 €/m²+2,3 % za rok
| 05/2023 | 3 265 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 3 277 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 3 264 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 214 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 233 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 250 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 218 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 199 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 223 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 141 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 197 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 247 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 237 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 312 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 399 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 425 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 407 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 449 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 3 440 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 544 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 743 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 733 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 4 087 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 4 261 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 4 193 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 4 158 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 4 241 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 4 321 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 4 265 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 4 312 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 4 277 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 4 288 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 4 347 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 4 379 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 4 419 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 4 338 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 4 356 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 4 259 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 4 207 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 4 242 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 4 362 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
26 686+28,4 % za 10 rokov
| 2011 | 19 814 |
|---|---|
| 2012 | 20 068 |
| 2013 | 20 251 |
| 2014 | 20 531 |
| 2015 | 20 791 |
| 2016 | 21 384 |
| 2017 | 22 088 |
| 2018 | 23 006 |
| 2019 | 23 904 |
| 2020 | 24 419 |
| 2021 | 25 964 |
| 2022 | 26 049 |
| 2023 | 26 214 |
| 2024 | 26 493 |
| 2025 | 26 686 |
Priemerný vek
43SR 42,6
Nezamestnanosť
2,7 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,7 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 276 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 200 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 173 € | 828 € |
| 2011 | 1 157 € | 853 € |
| 2012 | 1 194 € | 881 € |
| 2013 | 1 130 € | 891 € |
| 2014 | 1 252 € | 957 € |
| 2015 | 1 314 € | 993 € |
| 2016 | 1 337 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 466 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 508 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 604 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 649 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 724 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 816 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 022 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 261 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 276 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia