2 izbový byt s krásnym výhľadom v pokojnej lokalite plnej zelene
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
179 000 €
4 163 €/m² · 2-izb. · 43 m² · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
179 000 €
4 163 €/m² · 2-izb. · 43 m² · Pridaný dnes

Studenohorská, Bratislava - Lamač
179 000 €
4 163 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 3. posch. · 3 dni v ponuke
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
247 000 €
4 259 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 8. posch. · 3 dni v ponuke
Heyrovského, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
222 000 €
4 111 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 4. posch. · 6 dní v ponuke
Zdenky Schelingovej, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
209 900 €
4 373 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 4. posch. · 11 dní v ponuke
Hodonínska, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
235 000 €
4 796 €/m² · 2-izb. · 49 m² · 14 dní v ponuke
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
179 000 €
4 163 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 3. posch.
Heyrovského, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
199 900 €
4 165 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 4. posch.
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
180 000 €
4 186 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 3. posch.
Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
206 000 €
3 552 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 1× zlacnené
Studenohorská 1, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
183 000 €
4 256 €/m² · 2-izb. · 43 m² · 3. posch. · 1× zlacnené
Bratislava-Lamač / Bakošova, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
187 000 €
4 921 €/m² · 2-izb. · 38 m² · 3. posch.
Heyrovského, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
235 000 €
3 672 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 6. posch.
Ulica Michala Bučiča, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
245 000 €
5 104 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 7 dní v ponuke
Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
224 900 €
3 514 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 1. posch. · 14 dní v ponuke
Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
179 000 €
4 163 €/m² · 2-izb. · 43 m²

841 03 Bratislava
270 000 €
4 360 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 1. posch.
Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
240 000 €
4 068 €/m² · 2-izb. · 59 m²
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 18 | 207 950 € | 4 164 |
| 3-izbové | 12 | 294 450 € | 3 777 |
Byty na predaj
4 037 €/m²+4,1 % za rok
| 05/2023 | 3 305 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 3 217 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 3 231 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 245 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 154 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 154 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 126 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 196 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 226 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 270 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 263 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 248 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 313 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 292 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 281 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 354 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 350 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 289 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 3 470 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 575 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 693 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 616 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 656 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 578 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 3 622 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 683 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 911 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 867 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 877 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 907 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 4 071 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 4 144 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 4 111 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 4 095 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 976 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 4 161 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 4 196 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 4 262 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 4 258 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 4 239 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 4 037 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
7 888+10,9 % za 10 rokov
| 2011 | 6 745 |
|---|---|
| 2012 | 6 803 |
| 2013 | 6 899 |
| 2014 | 6 974 |
| 2015 | 7 110 |
| 2016 | 7 201 |
| 2017 | 7 232 |
| 2018 | 7 234 |
| 2019 | 7 313 |
| 2020 | 7 457 |
| 2021 | 7 761 |
| 2022 | 7 786 |
| 2023 | 7 827 |
| 2024 | 7 878 |
| 2025 | 7 888 |
Priemerný vek
45,5SR 42,6
Nezamestnanosť
3,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,3 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,4 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 446 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 098 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 061 € | 828 € |
| 2011 | 1 074 € | 853 € |
| 2012 | 1 096 € | 881 € |
| 2013 | 1 212 € | 891 € |
| 2014 | 1 320 € | 957 € |
| 2015 | 1 359 € | 993 € |
| 2016 | 1 450 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 517 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 637 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 806 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 797 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 811 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 892 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 062 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 277 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 446 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia