Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy
Tyrkysová, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
420 000 €
4 118 €/m² · 4-izb. · 102 m² · 1. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 44-izb.
Tyrkysová, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
420 000 €
4 118 €/m² · 4-izb. · 102 m² · 1. posch.
Chotárna, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
429 000 €
4 047 €/m² · 4-izb. · 106 m² · 2. posch.
Opálová, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
389 990 €
4 021 €/m² · 4-izb. · 97 m² · 2. posch. · 2× zlacnené
Ovocná, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
539 000 €
4 418 €/m² · 4-izb. · 122 m² · 2. posch.
Ovocná, Bratislava-Jarovce, okres Bratislava V
529 000 €
4 336 €/m² · 4-izb. · 122 m² · 2. posch. · 1× zlacnené
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 5 | 239 900 € | 5 052 |
| 4-izbové | 5 | 429 000 € | 4 118 |
Byty na predaj
3 969 €/m²−4,2 % za rok
| 05/2023 | 3 726 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 3 806 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 3 804 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 854 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 760 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 690 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 561 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 575 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 586 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 507 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 563 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 557 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 622 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 723 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 764 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 916 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 948 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 989 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 4 042 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 4 082 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 4 068 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 4 004 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 860 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 974 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 4 081 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 4 247 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 4 299 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 4 213 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 4 144 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 4 153 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 4 069 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 989 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 804 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 872 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 4 162 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 4 181 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 4 526 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 938 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 949 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 905 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 969 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
3 246+61,4 % za 10 rokov
| 2011 | 1 479 |
|---|---|
| 2012 | 1 566 |
| 2013 | 1 712 |
| 2014 | 1 879 |
| 2015 | 2 011 |
| 2016 | 2 100 |
| 2017 | 2 200 |
| 2018 | 2 345 |
| 2019 | 2 500 |
| 2020 | 2 580 |
| 2021 | 2 840 |
| 2022 | 2 923 |
| 2023 | 3 016 |
| 2024 | 3 147 |
| 2025 | 3 246 |
Priemerný vek
38,1SR 42,6
Nezamestnanosť
2 %SR 4 %
| 12/2023 | 1,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 1,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 2 % | 4 % |
| 03/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 1,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 1,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 1,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 1,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 1,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 1,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 1,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 1,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 2 % | 4 % |
| 07/2026 | 2 % | 4 % |
| 08/2026 | 2 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 375 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 084 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 073 € | 828 € |
| 2011 | 1 041 € | 853 € |
| 2012 | 1 070 € | 881 € |
| 2013 | 1 105 € | 891 € |
| 2014 | 1 222 € | 957 € |
| 2015 | 1 248 € | 993 € |
| 2016 | 1 338 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 393 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 417 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 592 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 670 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 825 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 963 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 140 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 275 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 375 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia