2-izbový byt v pokojnej lokalite, Ľubovníková ul., Devínska Nová Ves
Ľubovníková, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
210 000 €
3 684 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Ľubovníková, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
210 000 €
3 684 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke
Novoveská, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
179 900 €
3 998 €/m² · 2-izb. · 45 m² · 5. posch. · 13 dní v ponuke
Zdenky Schelingovej, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
264 990 €
4 206 €/m² · 2-izb. · 63 m² · 3. posch. · 14 dní v ponuke
Jána Smreka, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
169 000 €
3 521 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 3. posch. · 1× zlacnené
Bystrická 31, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
199 000 €
4 738 €/m² · 2-izb. · 42 m²
Jána Jonáša, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
214 900 €
3 358 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 6. posch.
Hradištná, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
194 999 €
4 149 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 1. posch.
-, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
245 000 €
4 298 €/m² · 2-izb. · 57 m²
Štefana Králika 1A, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
217 500 €
4 183 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 7. posch.
Eisnerova, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
255 000 €
4 048 €/m² · 2-izb. · 63 m² · 2. posch.
Milana Marečka, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
199 000 €
3 827 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 9. posch.

Opletalova, Bratislava - Devínska Nová Ves
220 000 €
3 438 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 3. posch.

841 08 Bratislava
210 000 €
3 889 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke
Bratislava - Devínska Nová Ves
189 000 €
2 700 €/m² · 2-izb. · 70 m²

841 08 Bratislava
244 900 €
4 014 €/m² · 2-izb. · 61 m² · 3. posch.
Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
259 000 €
4 544 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 1× zlacnené

| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 9 | 166 000 € | 4 377 |
| 2-izbové | 17 | 214 900 € | 4 006 |
| 3-izbové | 45 | 244 900 € | 3 680 |
| 4-izbové | 24 | 259 900 € | 3 299 |
Byty na predaj
3 822 €/m²+2,1 % za rok
| 05/2023 | 3 176 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 3 141 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 3 041 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 041 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 075 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 241 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 271 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 421 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 422 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 320 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 284 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 266 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 153 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 113 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 169 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 278 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 327 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 490 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 3 448 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 625 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 733 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 574 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 501 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 434 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 3 479 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 565 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 739 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 690 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 743 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 727 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 742 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 883 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 926 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 903 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 4 010 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 919 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 796 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 732 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 783 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 921 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 822 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
17 128+6,7 % za 10 rokov
| 2011 | 15 655 |
|---|---|
| 2012 | 15 769 |
| 2013 | 15 881 |
| 2014 | 15 974 |
| 2015 | 16 060 |
| 2016 | 16 009 |
| 2017 | 15 940 |
| 2018 | 15 839 |
| 2019 | 15 771 |
| 2020 | 15 817 |
| 2021 | 17 117 |
| 2022 | 17 112 |
| 2023 | 17 067 |
| 2024 | 17 077 |
| 2025 | 17 128 |
Priemerný vek
42,8SR 42,6
Nezamestnanosť
3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 446 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 098 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 061 € | 828 € |
| 2011 | 1 074 € | 853 € |
| 2012 | 1 096 € | 881 € |
| 2013 | 1 212 € | 891 € |
| 2014 | 1 320 € | 957 € |
| 2015 | 1 359 € | 993 € |
| 2016 | 1 450 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 517 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 637 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 806 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 797 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 811 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 892 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 062 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 277 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 446 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia