EXKLUZÍVNA PONUKA · Stavebný pozemok v novej časti Zubrohlava – časť Medveďovka
Chotárna, Zubrohlava, okres Námestovo
126 000 €
100 €/m² · 1 261 m²
Chotárna, Zubrohlava, okres Námestovo
126 000 €
100 €/m² · 1 261 m²
Klinec III., Zubrohlava, okres Námestovo
120 000 €
112 €/m² · 1 072 m²
-, Zubrohlava, okres Námestovo
84 400 €
100 €/m² · 844 m²
klinec, Zubrohlava, okres Námestovo
125 000 €
117 €/m² · 1 072 m²
Zubrohlava, okres Námestovo
105 000 €
· 9 dní v ponuke
Zubrohlava, okres Námestovo
84 300 €
100 €/m² · 843 m²
Zubrohlava, okres Námestovo
123 000 €
115 €/m² · 1 072 m²
Byty na predaj · Žilinský kraj
2 830 €/m²+6,3 % za rok
| 05/2023 | 2 138 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 096 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 092 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 087 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 090 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 096 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 083 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 131 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 130 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 142 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 143 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 144 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 152 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 155 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 164 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 214 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 255 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 255 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 276 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 435 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 468 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 497 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 464 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 557 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 530 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 617 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 615 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 633 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 662 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 706 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 741 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 770 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 757 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 823 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 869 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 865 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 907 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 884 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 879 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 867 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 830 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · Žilinský kraj
1 803 €/m²+12,4 % za rok
| 05/2023 | 1 593 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 602 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 570 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 558 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 550 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 566 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 564 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 568 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 563 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 566 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 524 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 564 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 579 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 539 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 527 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 534 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 560 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 548 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 551 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 610 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 603 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 578 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 569 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 610 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 583 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 586 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 620 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 612 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 603 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 620 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 633 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 617 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 632 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 626 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 622 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 593 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 588 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 817 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 774 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 761 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 803 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Námestovo
87 €/m²+31,7 % za rok
| 05/2023 | 75 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 87 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 50 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 59 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 57 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 60 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 60 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 36 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 48 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 76 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 57 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 54 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 50 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 58 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 51 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 58 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 43 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 77 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 76 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 62 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 64 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 59 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 60 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 54 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 51 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 48 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 57 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 57 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 66 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 74 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 69 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 72 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 74 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 78 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 83 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 90 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 97 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 94 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 93 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 222 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 87 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
2 562+12,4 % za 10 rokov
| 2011 | 2 189 |
|---|---|
| 2012 | 2 229 |
| 2013 | 2 232 |
| 2014 | 2 263 |
| 2015 | 2 279 |
| 2016 | 2 295 |
| 2017 | 2 300 |
| 2018 | 2 313 |
| 2019 | 2 359 |
| 2020 | 2 395 |
| 2021 | 2 409 |
| 2022 | 2 456 |
| 2023 | 2 493 |
| 2024 | 2 555 |
| 2025 | 2 562 |
Priemerný vek
35,9SR 42,6
Nezamestnanosť
3,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 469 €SR 1 864 €
| 2009 | 550 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 596 € | 828 € |
| 2011 | 632 € | 853 € |
| 2012 | 665 € | 881 € |
| 2013 | 674 € | 891 € |
| 2014 | 706 € | 957 € |
| 2015 | 716 € | 993 € |
| 2016 | 735 € | 1 034 € |
| 2017 | 863 € | 1 095 € |
| 2018 | 880 € | 1 171 € |
| 2019 | 985 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 059 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 149 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 209 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 308 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 360 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 469 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia