Domy na predaj Zamarovce

medián 2 136 €/m²

Ponuky

Ceny

Byty na prenájom1 ponuka
—
Domy na predaj5 ponúk
2 136 €/m²

Vývoj ponukových cien

Domy na predaj · okres okres Trenčín

1 883 €/m²+0,2 % za rok

05/202309/2026
Priemerná ponuková cena domov na predaj za m², okres okres Trenčín a Slovensko, podľa mesiacov
05/20231 711 €/m²1 776 €/m²
06/20231 723 €/m²1 790 €/m²
07/20231 758 €/m²1 777 €/m²
08/20231 834 €/m²1 773 €/m²
09/20231 877 €/m²1 773 €/m²
10/20231 784 €/m²1 765 €/m²
11/20231 776 €/m²1 736 €/m²
12/20231 809 €/m²1 744 €/m²
01/20241 835 €/m²1 748 €/m²
02/20241 849 €/m²1 736 €/m²
03/20241 872 €/m²1 731 €/m²
04/20241 894 €/m²1 745 €/m²
05/20241 911 €/m²1 727 €/m²
06/20241 865 €/m²1 729 €/m²
07/20241 796 €/m²1 723 €/m²
08/20241 803 €/m²1 722 €/m²
09/20241 808 €/m²1 734 €/m²
10/20241 823 €/m²1 742 €/m²
11/20241 821 €/m²1 746 €/m²
12/20241 855 €/m²1 799 €/m²
01/20251 864 €/m²1 808 €/m²
02/20251 884 €/m²1 801 €/m²
03/20251 833 €/m²1 826 €/m²
04/20251 837 €/m²1 796 €/m²
05/20251 863 €/m²1 777 €/m²
06/20251 882 €/m²1 801 €/m²
07/20251 780 €/m²1 793 €/m²
08/20251 799 €/m²1 762 €/m²
09/20251 879 €/m²1 793 €/m²
10/20251 815 €/m²1 812 €/m²
11/20251 817 €/m²1 823 €/m²
12/20251 879 €/m²1 818 €/m²
01/20261 793 €/m²1 761 €/m²
02/20261 826 €/m²1 788 €/m²
03/20261 812 €/m²1 768 €/m²
04/20261 849 €/m²1 781 €/m²
05/20261 892 €/m²1 765 €/m²
06/20261 910 €/m²1 855 €/m²
07/20261 894 €/m²1 838 €/m²
08/20261 842 €/m²1 827 €/m²
09/20261 883 €/m²1 853 €/m²

Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026

Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)

Zamarovce v číslach

Sociálna úroveň

Vysoká

Obyvatelia

1 182+19,6 % za 10 rokov

20112025
Obyvatelia, Zamarovce, podľa rokov
2011869
2012894
2013930
2014970
2015988
20161 013
20171 063
20181 092
20191 141
20201 155
20211 174
20221 181
20231 178
20241 174
20251 182

Priemerný vek

41,7SR 42,6

0–14SR17,9 %
15–2410,5 %
25–3916,2 %
40–6438,6 %
65+16,9 %

Nezamestnanosť

2 %SR 4 %

12/202308/2026
Nezamestnanosť, Zamarovce a SR, priemer za 12 mesiacov
12/20232 %4,1 %
01/20242 %4 %
02/20242 %4 %
03/20242 %3,9 %
04/20242 %3,9 %
05/20242 %3,9 %
06/20242 %3,9 %
07/20242 %3,9 %
08/20241,9 %3,9 %
09/20241,9 %3,9 %
10/20241,9 %3,9 %
11/20241,8 %3,9 %
12/20241,7 %3,8 %
01/20251,7 %3,8 %
02/20251,6 %3,8 %
03/20251,5 %3,8 %
04/20251,5 %3,8 %
05/20251,5 %3,8 %
06/20251,5 %3,8 %
07/20251,5 %3,8 %
08/20251,5 %3,8 %
09/20251,5 %3,8 %
10/20251,6 %3,8 %
11/20251,7 %3,8 %
12/20251,8 %3,8 %
01/20261,8 %3,9 %
02/20261,9 %3,9 %
03/20262 %3,9 %
04/20262 %4 %
05/20262 %4 %
06/20262 %4 %
07/20262 %4 %
08/20262 %4 %

Mzda v okrese

1 846 €SR 1 864 €

20092025
Priemerná mzda, okres Trenčín a SR, podľa rokov
2009759 €803 €
2010774 €828 €
2011823 €853 €
2012853 €881 €
2013836 €891 €
2014906 €957 €
2015935 €993 €
2016986 €1 034 €
20171 077 €1 095 €
20181 141 €1 171 €
20191 238 €1 266 €
20201 291 €1 324 €
20211 388 €1 401 €
20221 462 €1 500 €
20231 580 €1 637 €
20241 747 €1 749 €
20251 846 €1 864 €

Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia

Okolie


Načítavame mapu…