3-izbový byt s veľkým potenciálom pre krásnu rekonštrukciu – Vrbové
6. apríla 361, Vrbové, okres Piešťany
120 000 €
1 644 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 3. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
6. apríla 361, Vrbové, okres Piešťany
120 000 €
1 644 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 3. posch.
Jána Zigmundíka, Vrbové, okres Piešťany
168 000 €
2 301 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 5. posch.
Jána Zigmundíka, Vrbové, okres Piešťany
163 000 €
2 296 €/m² · 3-izb. · 71 m² · 6. posch.
Jána Zigmundíka, Vrbové, okres Piešťany
179 000 €
2 521 €/m² · 3-izb. · 71 m² · 2. posch.
Záhradná, Vrbové, okres Piešťany
164 990 €
2 230 €/m² · 3-izb. · 74 m²

922 03 Piešťany
125 000 €
3-izb. · 14 dní v ponuke · 1× zlacnené

922 03 Piešťany
99 000 €
1 478 €/m² · 3-izb. · 67 m² · 4. posch.
922 03 Piešťany
135 000 €
1 985 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 2. posch.

Vrbové, Piešťany
134 000 €
2 094 €/m² · 3-izb. · 64 m²


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 6 | 139 000 € | 2 302 |
| 3-izbové | 11 | 134 000 € | 2 162 |
Byty na predaj
2 010 €/m²+4,2 % za rok
| 05/2023 | 1 888 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 158 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 213 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 115 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 120 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 098 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 070 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 082 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 119 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 077 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 963 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 964 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 954 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 027 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 075 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 932 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 969 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 041 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 116 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 257 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 208 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 141 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 140 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 063 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 001 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 014 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 968 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 912 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 929 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 929 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 932 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 974 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 048 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 010 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 047 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 062 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 125 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 157 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 097 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 018 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 010 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
5 523−8,7 % za 10 rokov
| 2011 | 6 212 |
|---|---|
| 2012 | 6 164 |
| 2013 | 6 122 |
| 2014 | 6 091 |
| 2015 | 6 051 |
| 2016 | 5 988 |
| 2017 | 5 969 |
| 2018 | 5 947 |
| 2019 | 5 907 |
| 2020 | 5 912 |
| 2021 | 5 698 |
| 2022 | 5 637 |
| 2023 | 5 597 |
| 2024 | 5 554 |
| 2025 | 5 523 |
Priemerný vek
44,3SR 42,6
Nezamestnanosť
1,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2 % | 4 % |
| 02/2024 | 2 % | 4 % |
| 03/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 1,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 1,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 1,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 1,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 1,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 1,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 1,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 1,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 683 €SR 1 864 €
| 2009 | 680 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 734 € | 828 € |
| 2011 | 739 € | 853 € |
| 2012 | 750 € | 881 € |
| 2013 | 800 € | 891 € |
| 2014 | 841 € | 957 € |
| 2015 | 878 € | 993 € |
| 2016 | 898 € | 1 034 € |
| 2017 | 987 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 062 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 153 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 256 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 307 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 367 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 500 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 500 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 683 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia