ZNÍŽENÁ CENA, Vinica s výhľadom na Zemplínsku šíravu
Sabovky, Vinné, okres Michalovce
27 680 €
10 €/m² · 2 768 m²
Sabovky, Vinné, okres Michalovce
27 680 €
10 €/m² · 2 768 m²
-, Vinné, okres Michalovce
132 900 €
102 €/m² · 1 303 m²
luč, Vinné, okres Michalovce
170 709 €
33 €/m² · 5 173 m²
Vinné, Vinné, okres Michalovce
62 622 €
63 €/m² · 994 m²
-, Vinné, okres Michalovce
264 900 €
102 €/m² · 2 607 m²
Lúč, Hôrka, Vinné, okres Michalovce
65 000 €
120 €/m² · 540 m²
Vinné, Vinné, okres Michalovce
132 934 €
67 €/m² · 1 999 m²
vinne, Vinné, okres Michalovce
69 900 €
100 €/m² · 700 m²



Vinné, Michalovce
132 500 €
102 €/m² · 1 304 m² · 14 dní v ponuke

Vinné, Michalovce
150 990 €
151 €/m² · 1 001 m² · 14 dní v ponuke

Vinné, okres Michalovce
25 000 €
25 000 €/m² · 1 m² · 19 dní v ponuke
Vinné, okres Michalovce
84 900 €
84 900 €/m² · 1 m² · 19 dní v ponuke
Vinné, okres Michalovce
64 000 €
64 000 €/m² · 1 m² · 19 dní v ponuke

Byty na predaj · okres okres Michalovce
2 052 €/m²+14,6 % za rok
| 05/2023 | 1 579 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 566 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 542 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 545 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 527 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 527 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 531 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 503 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 528 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 580 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 590 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 574 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 556 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 534 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 518 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 494 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 516 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 555 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 611 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 596 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 627 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 658 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 644 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 745 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 713 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 757 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 796 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 776 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 791 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 842 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 890 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 909 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 956 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 958 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 959 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 008 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 031 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 015 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 018 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 052 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 052 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Michalovce
1 572 €/m²+18,1 % za rok
| 05/2023 | 1 226 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 241 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 314 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 269 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 404 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 412 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 367 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 310 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 363 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 328 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 334 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 317 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 334 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 316 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 272 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 265 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 247 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 260 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 220 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 322 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 330 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 249 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 289 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 328 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 396 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 475 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 393 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 427 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 331 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 353 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 324 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 432 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 387 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 361 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 326 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 337 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 353 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 576 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 513 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 559 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 572 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj
97 €/m²+54,3 % za rok
| 05/2023 | 81 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 78 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 64 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 84 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 74 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 80 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 78 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 74 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 71 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 65 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 63 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 65 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 65 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 66 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 66 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 65 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 65 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 63 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 62 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 65 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 80 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 67 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 81 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 74 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 67 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 67 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 74 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 74 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 63 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 80 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 74 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 74 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 80 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 80 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 80 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 68 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 80 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 88 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 91 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 97 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 97 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Košický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +7,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
2 204+26,8 % za 10 rokov
| 2011 | 1 701 |
|---|---|
| 2012 | 1 720 |
| 2013 | 1 725 |
| 2014 | 1 747 |
| 2015 | 1 738 |
| 2016 | 1 771 |
| 2017 | 1 810 |
| 2018 | 1 843 |
| 2019 | 1 895 |
| 2020 | 1 952 |
| 2021 | 2 079 |
| 2022 | 2 127 |
| 2023 | 2 156 |
| 2024 | 2 169 |
| 2025 | 2 204 |
Priemerný vek
42,9SR 42,6
Nezamestnanosť
4 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 5 % | 4 % |
| 03/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,5 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 4 % | 4 % |
| 08/2026 | 4 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 665 €SR 1 864 €
| 2009 | 669 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 681 € | 828 € |
| 2011 | 726 € | 853 € |
| 2012 | 742 € | 881 € |
| 2013 | 784 € | 891 € |
| 2014 | 824 € | 957 € |
| 2015 | 844 € | 993 € |
| 2016 | 868 € | 1 034 € |
| 2017 | 919 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 000 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 067 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 137 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 214 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 266 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 434 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 543 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 665 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia