Pozemky na predaj Urmince
medián 82 €/m²
Ponuky

Na predaj stavebný pozemok v obci Urmince ID 233-14-LUGUE
956 02 Topoľčany
42 300 €
63 €/m² · 671 m² · Pridaný dnes
Pridaný dnesOtvoriť inzerát

2 dni v ponukeOtvoriť inzerát

Ceny
- Domy na predaj7 ponúk
- —
- Pozemky6 ponúk
- 82 €/m²
Vývoj ponukových cien
Byty na predaj · okres okres Topoľčany
2 145 €/m²+16,4 % za rok
05/202309/2026
| 05/2023 | 1 658 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 660 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 611 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 618 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 640 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 649 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 671 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 692 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 728 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 772 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 770 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 768 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 771 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 767 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 770 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 785 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 757 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 819 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 802 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 840 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 784 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 859 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 924 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 842 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 890 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 789 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 834 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 827 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 843 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 862 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 929 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 933 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 969 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 080 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 133 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 180 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 202 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 130 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 100 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 064 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 145 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Topoľčany
1 300 €/m²+8 % za rok
05/202309/2026
| 05/2023 | 1 236 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 246 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 214 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 245 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 294 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 323 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 255 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 257 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 202 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 202 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 162 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 126 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 087 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 064 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 078 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 114 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 113 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 153 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 140 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 133 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 168 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 155 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 206 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 147 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 221 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 199 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 229 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 246 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 204 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 256 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 267 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 267 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 265 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 283 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 245 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 273 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 311 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 349 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 323 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 381 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 300 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Topoľčany
78 €/m²+7,1 % za rok
05/202309/2026
| 05/2023 | 55 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 53 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 56 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 57 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 60 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 60 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 57 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 59 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 56 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 59 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 61 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 57 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 56 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 54 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 54 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 51 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 55 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 54 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 54 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 59 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 60 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 61 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 64 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 164 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 85 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 71 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 127 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 102 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 72 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 81 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 73 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 75 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 70 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 69 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 60 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 57 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 55 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 66 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 65 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 68 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 78 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Urmince v číslach
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
1 386−0,1 % za 10 rokov
20112025
| 2011 | 1 413 |
|---|---|
| 2012 | 1 409 |
| 2013 | 1 415 |
| 2014 | 1 414 |
| 2015 | 1 388 |
| 2016 | 1 406 |
| 2017 | 1 405 |
| 2018 | 1 410 |
| 2019 | 1 409 |
| 2020 | 1 391 |
| 2021 | 1 400 |
| 2022 | 1 397 |
| 2023 | 1 401 |
| 2024 | 1 381 |
| 2025 | 1 386 |
Priemerný vek
43,7SR 42,6
0–14SR13,6 %
15–2410,1 %
25–3918,1 %
40–6437,3 %
65+20,9 %
Nezamestnanosť
4 %SR 4 %
12/202308/2026
| 12/2023 | 3,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,2 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,4 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,5 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,5 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 4 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 586 €SR 1 864 €
20092025
| 2009 | 631 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 641 € | 828 € |
| 2011 | 693 € | 853 € |
| 2012 | 725 € | 881 € |
| 2013 | 726 € | 891 € |
| 2014 | 758 € | 957 € |
| 2015 | 801 € | 993 € |
| 2016 | 881 € | 1 034 € |
| 2017 | 924 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 008 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 101 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 156 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 239 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 336 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 416 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 497 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 586 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia