
Investičná príležitosť alebo nový domov? 2i byt na predaj!
Štvrť SNP, Trenčianske Teplice, Trenčín
119 990 €
2 143 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.

Štvrť SNP, Trenčianske Teplice, Trenčín
119 990 €
2 143 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 3. posch. · Pridaný dnes
Štvrť SNP, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
110 000 €
2 115 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 6. posch. · 1 deň v ponuke
Hviezdoslavova 3, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
150 000 €
3 333 €/m² · 2-izb. · 45 m² · 1. posch. · 3 dni v ponuke
Hviezdoslavova 3, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
138 000 €
2 300 €/m² · 2-izb. · 60 m²
Štvrť SNP, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
131 500 €
2 481 €/m² · 2-izb. · 53 m²
Nádražná, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
199 900 €
2 738 €/m² · 2-izb. · 73 m² · 1. posch.
Hviezdoslavova, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
255 000 €
2-izb. · 4. posch.

914 51 Trenčín
175 000 €
3 365 €/m² · 2-izb. · 52 m² · Pridaný dnes

914 51 Trenčín
123 900 €
2 174 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 5. posch. · Pridaný dnes

914 51 Trenčín
263 000 €
2-izb. · 8 dní v ponuke

914 51 Trenčín
123 000 €
2 674 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 7. posch.
Trenčianske Teplice, okres Trenčín
125 000 €
2 660 €/m² · 2-izb. · 47 m² · 5. posch.
Trenčianske Teplice, okres Trenčín
133 000 €
2 418 €/m² · 2-izb. · 55 m²

Trenčianske Teplice, Trenčín
123 900 €
2 174 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 5. posch.


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 5 | 135 000 € | — |
| 2-izbové | 16 | 132 250 € | 2 450 |
| 3-izbové | 26 | 185 000 € | 2 153 |
Byty na predaj
2 458 €/m²+9,7 % za rok
| 05/2023 | 2 270 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 344 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 397 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 418 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 448 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 419 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 282 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 290 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 343 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 282 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 308 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 293 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 213 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 174 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 182 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 203 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 239 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 256 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 230 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 271 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 305 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 228 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 250 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 282 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 223 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 306 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 203 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 249 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 240 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 309 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 358 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 421 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 449 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 399 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 608 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 505 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 431 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 431 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 374 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 447 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 458 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
3 925−6,1 % za 10 rokov
| 2011 | 4 161 |
|---|---|
| 2012 | 4 151 |
| 2013 | 4 144 |
| 2014 | 4 130 |
| 2015 | 4 178 |
| 2016 | 4 196 |
| 2017 | 4 177 |
| 2018 | 4 166 |
| 2019 | 4 162 |
| 2020 | 4 149 |
| 2021 | 3 978 |
| 2022 | 3 955 |
| 2023 | 3 908 |
| 2024 | 3 909 |
| 2025 | 3 925 |
Priemerný vek
47,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,2 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,2 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 2 % | 4 % |
| 06/2026 | 2 % | 4 % |
| 07/2026 | 2 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 846 €SR 1 864 €
| 2009 | 759 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 774 € | 828 € |
| 2011 | 823 € | 853 € |
| 2012 | 853 € | 881 € |
| 2013 | 836 € | 891 € |
| 2014 | 906 € | 957 € |
| 2015 | 935 € | 993 € |
| 2016 | 986 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 077 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 141 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 238 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 291 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 388 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 462 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 580 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 747 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 846 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia