Rozsiahly pozemok s dostatkom súkromia, voda + elektrika na pozemku
Trenčianske Mitice, Trenčianske Mitice, okres Trenčín
377 000 €
14 €/m² · 27 466 m² · 2 dni v ponuke
Trenčianske Mitice, Trenčianske Mitice, okres Trenčín
377 000 €
14 €/m² · 27 466 m² · 2 dni v ponuke
-, Trenčianske Mitice, okres Trenčín
53 779 €
100 €/m² · 540 m²
Trenčianske Mitice, Trenčianske Mitice, okres Trenčín
85 000 €
120 €/m² · 709 m²
-, Trenčianske Mitice, okres Trenčín
54 775 €
100 €/m² · 550 m²


913 22 Trenčín
55 462 €
22 €/m² · 2 521 m² · 1 deň v ponuke

913 22 Trenčín
46 990 €
94 €/m² · 500 m² · 7 dní v ponuke

913 22 Trenčín
89 900 €
40 €/m² · 2 250 m² · 7 dní v ponuke


913 22 Trenčín
11 125 €
5 €/m² · 2 225 m² · prízemie · 13 dní v ponuke


913 22 Trenčín
75 000 €
54 €/m² · 1 399 m² · 1× zlacnené




Trenčianske Mitice, okres Trenčín
57 000 €
104 €/m² · 550 m²


Byty na predaj · okres okres Trenčín
2 659 €/m²−3,1 % za rok
| 05/2023 | 2 153 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 154 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 143 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 175 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 195 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 181 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 133 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 114 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 140 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 173 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 195 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 204 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 226 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 234 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 203 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 259 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 256 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 260 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 316 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 387 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 405 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 380 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 424 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 480 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 484 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 658 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 705 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 701 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 744 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 683 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 742 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 780 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 803 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 833 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 856 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 844 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 812 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 767 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 694 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 738 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 659 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Trenčín
1 883 €/m²+0,2 % za rok
| 05/2023 | 1 711 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 723 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 758 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 834 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 877 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 784 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 776 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 809 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 835 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 849 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 872 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 894 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 911 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 865 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 796 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 803 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 808 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 823 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 821 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 855 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 864 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 884 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 833 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 837 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 863 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 882 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 780 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 799 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 879 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 815 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 817 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 879 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 793 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 826 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 812 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 849 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 892 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 910 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 894 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 842 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 883 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Trenčín
78 €/m²−11,3 % za rok
| 05/2023 | 53 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 63 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 66 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 72 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 79 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 77 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 84 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 87 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 88 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 88 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 86 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 82 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 81 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 81 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 90 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 80 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 87 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 81 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 85 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 85 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 91 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 96 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 100 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 113 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 95 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 90 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 92 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 89 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 88 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 83 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 78 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 81 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 94 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 101 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 88 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 84 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 81 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 63 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 69 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 73 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 78 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
867+13 % za 10 rokov
| 2011 | 768 |
|---|---|
| 2012 | 769 |
| 2013 | 771 |
| 2014 | 773 |
| 2015 | 767 |
| 2016 | 773 |
| 2017 | 778 |
| 2018 | 774 |
| 2019 | 781 |
| 2020 | 778 |
| 2021 | 792 |
| 2022 | 834 |
| 2023 | 858 |
| 2024 | 877 |
| 2025 | 867 |
Priemerný vek
41,1SR 42,6
Nezamestnanosť
2,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,4 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 846 €SR 1 864 €
| 2009 | 759 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 774 € | 828 € |
| 2011 | 823 € | 853 € |
| 2012 | 853 € | 881 € |
| 2013 | 836 € | 891 € |
| 2014 | 906 € | 957 € |
| 2015 | 935 € | 993 € |
| 2016 | 986 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 077 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 141 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 238 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 291 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 388 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 462 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 580 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 747 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 846 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia