Na Predaj - 3 izbový byt Komenského Trebišov
Komenského, Trebišov, okres Trebišov
89 000 €
1 369 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 4. posch. · 9 dní v ponuke
- spĺňaCenaPod rozpočtom 100 000 €−11 %
Komenského, Trebišov, okres Trebišov
89 000 €
1 369 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 4. posch. · 9 dní v ponuke
M. R. Štefánika 2393, Trebišov, okres Trebišov
79 000 €
3 292 €/m² · 1-izb. · 24 m² · 2. posch. · 14 dní v ponuke
T. G. Masaryka, Trebišov, okres Trebišov
79 820 €
1 228 €/m² · 2-izb. · 65 m² · 2. posch.
Tržná, Trebišov, okres Trebišov
83 000 €
1 596 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 3. posch.
M. R. Štefánika, Trebišov, okres Trebišov
93 900 €
1 878 €/m² · 2-izb. · 50 m² · 1. posch.
Berehovská, Trebišov, okres Trebišov
97 900 €
1 399 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 8. posch.
Nám. mieru, Trebišov, okres Trebišov
97 900 €
1 883 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 2. posch.

075 01 Trebišov
79 900 €
1-izb. · 1 deň v ponuke


075 01 Trebišov
96 000 €
2-izb. · 10 dní v ponuke
Trebišov, okres Trebišov
98 000 €
1 885 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 2. posch. · 12 dní v ponuke

Trebišov, okres Trebišov
68 000 €
1 193 €/m² · 2-izb. · 57 m² · 3. posch.

075 01 Trebišov
82 999 €
1 976 €/m² · 2-izb. · 42 m²






075 01 Trebišov
91 999 €
2 274 €/m² · 2-izb. · 40 m² · 1× zlacnené
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 15 | 91 999 € | 1 883 |
| 3-izbové | 40 | 130 945 € | 1 879 |
| 4-izbové | 12 | 144 950 € | 1 473 |
Byty na predaj
1 683 €/m²+10,6 % za rok
| 05/2023 | 1 489 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 476 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 460 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 441 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 464 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 441 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 395 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 401 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 403 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 447 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 475 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 513 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 495 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 423 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 442 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 417 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 400 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 431 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 402 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 416 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 422 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 412 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 487 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 531 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 519 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 454 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 523 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 474 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 522 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 535 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 561 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 618 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 577 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 694 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 741 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 776 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 799 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 615 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 618 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 671 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 683 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Košický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +7,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
22 706−7,3 % za 10 rokov
| 2011 | 24 472 |
|---|---|
| 2012 | 24 517 |
| 2013 | 24 522 |
| 2014 | 24 500 |
| 2015 | 24 500 |
| 2016 | 24 557 |
| 2017 | 24 587 |
| 2018 | 24 597 |
| 2019 | 24 649 |
| 2020 | 24 546 |
| 2021 | 23 077 |
| 2022 | 22 890 |
| 2023 | 22 812 |
| 2024 | 22 780 |
| 2025 | 22 706 |
Priemerný vek
38,8SR 42,6
Nezamestnanosť
4,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 5,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 5 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 519 €SR 1 864 €
| 2009 | 614 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 616 € | 828 € |
| 2011 | 919 € | 853 € |
| 2012 | 754 € | 881 € |
| 2013 | 700 € | 891 € |
| 2014 | 737 € | 957 € |
| 2015 | 760 € | 993 € |
| 2016 | 801 € | 1 034 € |
| 2017 | 837 € | 1 095 € |
| 2018 | 886 € | 1 171 € |
| 2019 | 985 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 069 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 155 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 195 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 356 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 449 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 519 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia