Byty na predaj Tornaľa

Ponuky

Ceny

Byty na prenájom1 ponuka
—
Byty na predaj6 ponúk
—
Domy na predaj9 ponúk
1 009 €/m²

Vývoj ponukových cien

Byty na predaj · okres okres Revúca

1 185 €/m²+21,1 % za rok

05/202309/2026
Priemerná ponuková cena bytov na predaj za m², okres okres Revúca a Slovensko, podľa mesiacov
05/2023863 €/m²2 534 €/m²
06/2023830 €/m²2 547 €/m²
07/2023811 €/m²2 547 €/m²
08/2023824 €/m²2 524 €/m²
09/2023794 €/m²2 511 €/m²
10/2023797 €/m²2 521 €/m²
11/2023759 €/m²2 496 €/m²
12/2023762 €/m²2 495 €/m²
01/2024781 €/m²2 510 €/m²
02/2024796 €/m²2 499 €/m²
03/2024798 €/m²2 504 €/m²
04/2024799 €/m²2 525 €/m²
05/2024795 €/m²2 527 €/m²
06/2024794 €/m²2 538 €/m²
07/2024796 €/m²2 530 €/m²
08/2024837 €/m²2 555 €/m²
09/2024840 €/m²2 586 €/m²
10/2024853 €/m²2 571 €/m²
11/2024858 €/m²2 594 €/m²
12/2024873 €/m²2 646 €/m²
01/2025874 €/m²2 696 €/m²
02/2025994 €/m²2 698 €/m²
03/2025969 €/m²2 815 €/m²
04/2025975 €/m²2 812 €/m²
05/2025984 €/m²2 802 €/m²
06/2025973 €/m²2 822 €/m²
07/2025972 €/m²2 832 €/m²
08/2025972 €/m²2 844 €/m²
09/2025978 €/m²2 909 €/m²
10/20251 150 €/m²2 943 €/m²
11/20251 145 €/m²3 013 €/m²
12/20251 110 €/m²3 072 €/m²
01/20261 203 €/m²2 993 €/m²
02/20261 204 €/m²3 085 €/m²
03/20261 382 €/m²3 034 €/m²
04/20261 438 €/m²3 080 €/m²
05/20261 414 €/m²3 062 €/m²
06/20261 265 €/m²3 035 €/m²
07/20261 203 €/m²3 048 €/m²
08/20261 232 €/m²3 035 €/m²
09/20261 185 €/m²3 070 €/m²

Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026

Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)

Tornaľa v číslach

Sociálna úroveň

Nízka

Obyvatelia

6 646−9,1 % za 10 rokov

20112025
Obyvatelia, Tornaľa, podľa rokov
20117 474
20127 450
20137 415
20147 364
20157 310
20167 281
20177 252
20187 177
20197 114
20207 062
20216 887
20226 791
20236 741
20246 702
20256 646

Priemerný vek

44,2SR 42,6

0–14SR12,7 %
15–2410,2 %
25–3918,3 %
40–6437,5 %
65+21,2 %

Nezamestnanosť

11 %SR 4 %

12/202308/2026
Nezamestnanosť, Tornaľa a SR, priemer za 12 mesiacov
12/202310,1 %4,1 %
01/202410,1 %4 %
02/202410 %4 %
03/202410 %3,9 %
04/202410 %3,9 %
05/202410 %3,9 %
06/202410,1 %3,9 %
07/202410 %3,9 %
08/202410 %3,9 %
09/202410,1 %3,9 %
10/202410,2 %3,9 %
11/202410,3 %3,9 %
12/202410,4 %3,8 %
01/202510,4 %3,8 %
02/202510,5 %3,8 %
03/202510,5 %3,8 %
04/202510,6 %3,8 %
05/202510,6 %3,8 %
06/202510,7 %3,8 %
07/202510,8 %3,8 %
08/202510,8 %3,8 %
09/202510,8 %3,8 %
10/202510,7 %3,8 %
11/202510,7 %3,8 %
12/202510,7 %3,8 %
01/202610,9 %3,9 %
02/202610,9 %3,9 %
03/202611 %3,9 %
04/202611 %4 %
05/202611 %4 %
06/202611 %4 %
07/202611 %4 %
08/202611 %4 %

Mzda v okrese

1 509 €SR 1 864 €

20092025
Priemerná mzda, okres Revúca a SR, podľa rokov
2009589 €803 €
2010633 €828 €
2011715 €853 €
2012734 €881 €
2013720 €891 €
2014764 €957 €
2015770 €993 €
2016788 €1 034 €
2017789 €1 095 €
2018878 €1 171 €
2019994 €1 266 €
20201 083 €1 324 €
20211 147 €1 401 €
20221 243 €1 500 €
20231 332 €1 637 €
20241 423 €1 749 €
20251 509 €1 864 €

Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia

Okolie


Načítavame mapu…