EXKLUZÍVNE – Priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – Štúrovo
F. Rákócziho, Štúrovo, okres Nové Zámky
126 000 €
1 658 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 4. posch. · 1 deň v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
F. Rákócziho, Štúrovo, okres Nové Zámky
126 000 €
1 658 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 4. posch. · 1 deň v ponuke
Smetanova, Štúrovo, okres Nové Zámky
99 900 €
1 314 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 4. posch. · 8 dní v ponuke
Nánanská cesta 1456/64, Štúrovo, okres Nové Zámky
89 900 €
1 183 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 5. posch. · 9 dní v ponuke
Nánanská cesta, Štúrovo, Nové Zámky
89 900 €
1 183 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 5. posch. · 19 dní v ponuke

Štúrovo, Nové Zámky
89 000 €
1 090 €/m² · 3-izb. · 82 m² · prízemie · 1 deň v ponuke
Štúrovo, okres Nové Zámky
89 000 €
774 €/m² · 3-izb. · 115 m² · 1 deň v ponuke


943 01 Štúrovo
126 000 €
1 648 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 8 dní v ponuke

| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 8 | 84 000 € | 3 017 |
| 2-izbové | 10 | 88 250 € | 1 626 |
| 3-izbové | 9 | 89 900 € | 1 183 |
Byty na predaj
1 748 €/m²+16,2 % za rok
| 05/2023 | 1 262 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 290 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 281 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 275 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 272 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 237 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 297 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 263 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 273 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 252 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 249 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 359 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 326 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 274 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 248 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 268 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 292 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 252 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 209 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 279 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 246 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 333 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 257 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 230 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 246 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 326 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 415 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 658 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 504 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 585 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 576 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 475 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 566 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 491 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 539 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 653 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 695 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 575 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 614 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 533 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 748 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
9 221−12,4 % za 10 rokov
| 2011 | 10 851 |
|---|---|
| 2012 | 10 755 |
| 2013 | 10 666 |
| 2014 | 10 568 |
| 2015 | 10 524 |
| 2016 | 10 465 |
| 2017 | 10 390 |
| 2018 | 10 279 |
| 2019 | 10 186 |
| 2020 | 10 112 |
| 2021 | 9 591 |
| 2022 | 9 440 |
| 2023 | 9 361 |
| 2024 | 9 322 |
| 2025 | 9 221 |
Priemerný vek
48,7SR 42,6
Nezamestnanosť
2,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 534 €SR 1 864 €
| 2009 | 621 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 643 € | 828 € |
| 2011 | 676 € | 853 € |
| 2012 | 713 € | 881 € |
| 2013 | 690 € | 891 € |
| 2014 | 753 € | 957 € |
| 2015 | 775 € | 993 € |
| 2016 | 827 € | 1 034 € |
| 2017 | 896 € | 1 095 € |
| 2018 | 961 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 027 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 118 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 192 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 248 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 427 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 438 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 534 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia