Na predaj - 2 izbový byt, Akad. Pavlova, Stropkov
Akad. Pavlova, Stropkov, okres Stropkov
65 000 €
903 €/m² · 2-izb. · 72 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Akad. Pavlova, Stropkov, okres Stropkov
65 000 €
903 €/m² · 2-izb. · 72 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
Kukučínova, Stropkov, okres Stropkov
63 000 €
1 086 €/m² · 2-izb. · 58 m² · 4. posch.
-, Stropkov, okres Stropkov
84 000 €
1 867 €/m² · 2-izb. · 45 m²
Samuela Jurkoviča, Stropkov, okres Stropkov
84 000 €
1 615 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 1. posch.
Stropkov, okres Stropkov
83 000 €
1 186 €/m² · 2-izb. · 70 m² · 3. posch. · 9 dní v ponuke

091 01 Stropkov
64 000 €
1 208 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 3. posch.

091 01 Stropkov
64 000 €
1 208 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 3. posch.

091 01 Stropkov
74 000 €
1 423 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 1. posch.


091 01 Stropkov
84 000 €
2-izb. · 1× zlacnené

091 01 Stropkov
59 000 €
2-izb. · 4. posch. · 1× zlacnené
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 11 | 74 000 € | 1 208 |
| 3-izbové | 17 | 85 600 € | 1 268 |
Byty na predaj · Prešovský kraj
2 714 €/m²+9,9 % za rok
| 05/2023 | 2 251 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 203 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 142 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 147 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 150 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 126 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 133 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 128 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 174 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 182 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 208 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 201 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 249 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 219 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 253 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 245 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 288 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 312 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 361 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 479 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 540 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 484 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 450 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 464 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 532 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 496 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 493 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 450 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 469 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 522 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 605 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 617 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 694 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 741 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 832 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 781 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 770 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 673 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 677 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 685 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 714 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
9 660−9,8 % za 10 rokov
| 2011 | 10 905 |
|---|---|
| 2012 | 10 866 |
| 2013 | 10 837 |
| 2014 | 10 762 |
| 2015 | 10 713 |
| 2016 | 10 669 |
| 2017 | 10 654 |
| 2018 | 10 548 |
| 2019 | 10 438 |
| 2020 | 10 352 |
| 2021 | 9 952 |
| 2022 | 9 883 |
| 2023 | 9 788 |
| 2024 | 9 683 |
| 2025 | 9 660 |
Priemerný vek
42,7SR 42,6
Nezamestnanosť
6,4 %SR 4 %
| 12/2023 | 7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 6,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 6,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 6,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 6,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 6,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 6,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 6,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 6,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 6,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 6,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 6,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 6,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 6,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 6,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 6,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 6,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 6,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 6,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 6,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 6,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 6,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 6,5 % | 4 % |
| 08/2026 | 6,4 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 508 €SR 1 864 €
| 2009 | 569 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 561 € | 828 € |
| 2011 | 630 € | 853 € |
| 2012 | 645 € | 881 € |
| 2013 | 640 € | 891 € |
| 2014 | 680 € | 957 € |
| 2015 | 722 € | 993 € |
| 2016 | 738 € | 1 034 € |
| 2017 | 800 € | 1 095 € |
| 2018 | 881 € | 1 171 € |
| 2019 | 911 € | 1 266 € |
| 2020 | 991 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 066 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 116 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 277 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 363 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 508 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia