1/1
Na predaj 4-izbový byt v Starej Turej
SNP, Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
142 000 €
1 651 €/m² · 4-izb. · 86 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 44-izb.
SNP, Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
142 000 €
1 651 €/m² · 4-izb. · 86 m²

916 01 Nové Mesto n.Váhom
110 000 €
957 €/m² · 4-izb. · 115 m² · 1× zlacnené



| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 3-izbové | 9 | 119 800 € | 1 697 |
| 4-izbové | 5 | 139 999 € | — |
Byty na predaj
1 763 €/m²+2,5 % za rok
| 05/2023 | 1 505 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 520 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 506 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 488 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 567 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 542 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 455 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 450 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 406 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 371 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 403 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 390 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 404 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 447 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 422 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 329 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 295 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 309 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 322 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 339 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 406 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 471 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 622 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 755 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 855 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 831 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 754 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 689 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 721 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 722 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 689 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 597 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 581 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 635 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 719 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 771 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 740 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 743 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 656 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 888 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 763 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
8 167−10,3 % za 10 rokov
| 2011 | 9 338 |
|---|---|
| 2012 | 9 296 |
| 2013 | 9 207 |
| 2014 | 9 172 |
| 2015 | 9 107 |
| 2016 | 9 003 |
| 2017 | 8 932 |
| 2018 | 8 832 |
| 2019 | 8 764 |
| 2020 | 8 683 |
| 2021 | 8 565 |
| 2022 | 8 486 |
| 2023 | 8 379 |
| 2024 | 8 259 |
| 2025 | 8 167 |
Priemerný vek
47,5SR 42,6
Nezamestnanosť
2,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,5 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 721 €SR 1 864 €
| 2009 | 700 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 776 € | 828 € |
| 2011 | 792 € | 853 € |
| 2012 | 819 € | 881 € |
| 2013 | 856 € | 891 € |
| 2014 | 909 € | 957 € |
| 2015 | 944 € | 993 € |
| 2016 | 974 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 034 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 152 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 263 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 295 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 340 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 424 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 501 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 619 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 721 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia