Na predaj 2-izbový byt s výhľadom na Sninský kameň
Študentská, Snina, okres Snina
62 000 €
1 127 €/m² · 2-izb. · 55 m² · 2 dni v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Študentská, Snina, okres Snina
62 000 €
1 127 €/m² · 2-izb. · 55 m² · 2 dni v ponuke

Palárikova, Snina
54 990 €
901 €/m² · 2-izb. · 61 m² · 3. posch. · 14 dní v ponuke

Palárikova, Snina
72 990 €
1 116 €/m² · 2-izb. · 65 m² · 14 dní v ponuke
Komenského, Snina, okres Snina
67 000 €
931 €/m² · 2-izb. · 72 m² · 16 dní v ponuke
Čsl. armády, Snina, okres Snina
42 000 €
808 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 1. posch.
Študentská, Snina, okres Snina
44 000 €
688 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 1. posch.
Palárikova, Snina, okres Snina
72 990 €
1 123 €/m² · 2-izb. · 65 m²
Kukučínova, Snina, okres Snina
104 000 €
1 763 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 1. posch.


069 01 Snina
73 000 €
1 404 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 1. posch. · 10 dní v ponuke

069 01 Snina
55 000 €
982 €/m² · 2-izb. · 56 m²



Snina, okres Snina
80 000 €
80 000 €/m² · 2-izb. · 1 m² · 8. posch.



| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 5 | 52 000 € | 1 486 |
| 2-izbové | 18 | 66 500 € | 1 123 |
| 3-izbové | 26 | 79 000 € | 1 024 |
Byty na predaj
1 201 €/m²−9,3 % za rok
| 05/2023 | 1 022 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 042 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 053 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 024 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 012 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 094 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 087 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 055 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 073 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 030 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 989 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 021 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 004 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 007 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 056 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 013 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 003 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 033 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 033 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 038 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 009 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 019 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 076 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 029 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 035 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 048 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 087 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 146 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 324 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 240 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 215 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 214 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 174 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 072 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 078 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 100 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 122 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 234 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 236 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 193 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 201 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
17 612−12,7 % za 10 rokov
| 2011 | 20 701 |
|---|---|
| 2012 | 20 596 |
| 2013 | 20 496 |
| 2014 | 20 294 |
| 2015 | 20 174 |
| 2016 | 20 031 |
| 2017 | 19 855 |
| 2018 | 19 695 |
| 2019 | 19 520 |
| 2020 | 19 322 |
| 2021 | 18 465 |
| 2022 | 18 208 |
| 2023 | 18 101 |
| 2024 | 17 879 |
| 2025 | 17 612 |
Priemerný vek
43,6SR 42,6
Nezamestnanosť
5 %SR 4 %
| 12/2023 | 5,3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 5,2 % | 4 % |
| 02/2024 | 5,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 5 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5 % | 4 % |
| 05/2026 | 5 % | 4 % |
| 06/2026 | 5 % | 4 % |
| 07/2026 | 5 % | 4 % |
| 08/2026 | 5 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 472 €SR 1 864 €
| 2009 | 553 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 541 € | 828 € |
| 2011 | 598 € | 853 € |
| 2012 | 626 € | 881 € |
| 2013 | 648 € | 891 € |
| 2014 | 675 € | 957 € |
| 2015 | 702 € | 993 € |
| 2016 | 745 € | 1 034 € |
| 2017 | 762 € | 1 095 € |
| 2018 | 833 € | 1 171 € |
| 2019 | 934 € | 1 266 € |
| 2020 | 932 € | 1 324 € |
| 2021 | 983 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 141 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 262 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 350 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 472 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia