2 izb. byt na Vinárskej ulici v Seredi na predaj
Vinárska, Sereď, okres Galanta
127 000 €
2 268 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 5. posch. · 13 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Vinárska, Sereď, okres Galanta
127 000 €
2 268 €/m² · 2-izb. · 56 m² · 5. posch. · 13 dní v ponuke
M.R. Štefánika, Sereď, okres Galanta
130 000 €
2 063 €/m² · 2-izb. · 63 m² · 14 dní v ponuke
Kukučínova, Sereď, okres Galanta
122 500 €
1 725 €/m² · 2-izb. · 71 m² · 15 dní v ponuke
Vinárska, Sereď, okres Galanta
122 000 €
2 542 €/m² · 2-izb. · 48 m² · 1. posch.
Topoľová, Sereď, okres Galanta
159 000 €
2 565 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 2. posch.
M.R.Štefánika, Sereď, okres Galanta
149 000 €
3 634 €/m² · 2-izb. · 41 m² · 2. posch. · 1× zlacnené
Kukučínova 4440, Sereď, okres Galanta
155 000 €
3 370 €/m² · 2-izb. · 46 m² · 1. posch.
Trnavská cesta, Sereď, okres Galanta
145 000 €
3 295 €/m² · 2-izb. · 44 m² · 1. posch.
Sereď, okres Galanta
134 700 €
2 283 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 1. posch. · Pridaný dnes

926 01 Galanta
144 000 €
3 273 €/m² · 2-izb. · 44 m² · 2. posch. · 2 dni v ponuke
Sereď, okres Galanta
119 000 €
2 204 €/m² · 2-izb. · 54 m²

926 01 Galanta
125 000 €
2 315 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 3. posch.
Sereď, okres Galanta
144 900 €
2 787 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 2. posch.

926 01 Galanta
145 000 €
3 295 €/m² · 2-izb. · 44 m²


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 13 | 110 000 € | 3 111 |
| 2-izbové | 16 | 132 350 € | 2 553 |
| 3-izbové | 38 | 149 950 € | 2 040 |
| 4-izbové | 8 | 225 000 € | 2 047 |
Byty na predaj
2 234 €/m²−1,7 % za rok
| 05/2023 | 1 967 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 036 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 998 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 979 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 978 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 940 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 911 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 965 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 996 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 025 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 029 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 071 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 028 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 092 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 025 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 027 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 008 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 950 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 058 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 068 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 055 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 114 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 130 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 203 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 209 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 253 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 189 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 256 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 273 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 249 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 166 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 206 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 232 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 210 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 226 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 267 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 362 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 342 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 302 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 286 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 234 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
14 946−6,1 % za 10 rokov
| 2011 | 16 214 |
|---|---|
| 2012 | 16 161 |
| 2013 | 16 106 |
| 2014 | 15 993 |
| 2015 | 15 923 |
| 2016 | 15 814 |
| 2017 | 15 726 |
| 2018 | 15 581 |
| 2019 | 15 444 |
| 2020 | 15 326 |
| 2021 | 15 501 |
| 2022 | 15 290 |
| 2023 | 15 166 |
| 2024 | 15 059 |
| 2025 | 14 946 |
Priemerný vek
44,7SR 42,6
Nezamestnanosť
2,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 590 €SR 1 864 €
| 2009 | 680 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 726 € | 828 € |
| 2011 | 739 € | 853 € |
| 2012 | 739 € | 881 € |
| 2013 | 735 € | 891 € |
| 2014 | 769 € | 957 € |
| 2015 | 804 € | 993 € |
| 2016 | 851 € | 1 034 € |
| 2017 | 935 € | 1 095 € |
| 2018 | 948 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 053 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 146 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 195 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 304 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 400 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 490 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 590 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia