REB.SK Predaj (posledného) 3-izbového bytu 88.35m2 len 15 minút od BA
Šamot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Šamot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
Hlboká cesta, Šamorín, okres Dunajská Streda
247 000 €
2 656 €/m² · 3-izb. · 93 m² · 1. posch. · 8 dní v ponuke
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke
Školská, Šamorín, okres Dunajská Streda
185 400 €
2 649 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 2. posch. · 15 dní v ponuke
Bratislavská, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 1. posch.
Hlavná, Šamorín, okres Dunajská Streda
159 990 €
2 424 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 1. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 276 €/m² · 3-izb. · 84 m² · 1. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 2. posch.
Mestský majer, Šamorín, okres Dunajská Streda
185 000 €
2 467 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 2. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 2. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
191 201 €
2 173 €/m² · 3-izb. · 88 m² · 3. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
209 201 €
2 520 €/m² · 3-izb. · 83 m² · 1. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
222 471 €
2 472 €/m² · 3-izb. · 90 m² · 1. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
223 757 €
2 514 €/m² · 3-izb. · 89 m² · 1. posch.
Nová, Šamorín, okres Dunajská Streda
249 200 €
3 154 €/m² · 3-izb. · 79 m² · 1. posch.
Šámot, Šamorín, okres Dunajská Streda
224 325 €
2 493 €/m² · 3-izb. · 90 m² · 1. posch.
-, Šamorín, okres Dunajská Streda
239 900 €
2 499 €/m² · 3-izb. · 96 m² · 1. posch.
Gazdovský rad, Šamorín, okres Dunajská Streda
199 000 €
2 764 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 4. posch.
Hviezdna, Šamorín, okres Dunajská Streda
174 000 €
2 636 €/m² · 3-izb. · 66 m²
Hlavná, Šamorín, okres Dunajská Streda
215 000 €
3 258 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 8. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 5 | 138 000 € | 4 280 |
| 2-izbové | 17 | 169 500 € | 3 140 |
| 3-izbové | 32 | 195 100 € | 2 482 |
| 4-izbové | 6 | 253 500 € | 2 880 |
Byty na predaj
2 936 €/m²+25,3 % za rok
| 05/2023 | 2 444 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 464 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 418 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 407 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 397 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 381 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 331 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 383 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 356 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 381 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 349 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 409 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 419 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 388 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 341 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 350 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 365 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 326 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 401 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 397 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 413 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 350 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 345 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 405 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 341 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 304 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 316 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 284 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 344 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 399 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 437 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 444 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 605 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 617 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 673 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 686 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 658 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 691 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 796 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 889 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 936 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
13 622+3,6 % za 10 rokov
| 2011 | 12 801 |
|---|---|
| 2012 | 12 922 |
| 2013 | 12 992 |
| 2014 | 13 028 |
| 2015 | 13 147 |
| 2016 | 13 303 |
| 2017 | 13 324 |
| 2018 | 13 314 |
| 2019 | 13 350 |
| 2020 | 13 393 |
| 2021 | 13 605 |
| 2022 | 13 566 |
| 2023 | 13 635 |
| 2024 | 13 672 |
| 2025 | 13 622 |
Priemerný vek
42,7SR 42,6
Nezamestnanosť
2,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2 % | 4 % |
| 02/2024 | 2 % | 4 % |
| 03/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 1,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 583 €SR 1 864 €
| 2009 | 675 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 670 € | 828 € |
| 2011 | 706 € | 853 € |
| 2012 | 722 € | 881 € |
| 2013 | 725 € | 891 € |
| 2014 | 768 € | 957 € |
| 2015 | 801 € | 993 € |
| 2016 | 823 € | 1 034 € |
| 2017 | 907 € | 1 095 € |
| 2018 | 983 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 078 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 126 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 190 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 289 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 407 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 532 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 583 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia