3-izbové byty na predaj Šaľa

medián 1 845 €/m²

Ponuky

Ceny

Byty na prenájom61 ponúk
600 €/mes.
Byty na predaj91 ponúk
1 980 €/m²
Lacné byty na predaj40 ponúk
do 120 000 €
Domy na prenájom2 ponuky
—
Domy na predaj60 ponúk
1 490 €/m²
Novostavby37 ponúk, 16 vo výstavbe
2 161 €/m²
Chaty a chalupy6 ponúk
66 500 €
Pozemky48 ponúk
149 €/m²
Investičné byty66 ponúk
výnos 5,2 %
Mediánové ceny bytov na predaj podľa počtu izieb
IzbyPonukyCena€/m²
1-izbové1297 000 €2 595
2-izbové35119 900 €2 016
3-izbové41129 900 €1 845

Vývoj ponukových cien

Byty na predaj

2 043 €/m²+11,3 % za rok

05/202309/2026
Priemerná ponuková cena bytov na predaj za m², Šaľa a Slovensko, podľa mesiacov
05/20231 743 €/m²2 534 €/m²
06/20231 742 €/m²2 547 €/m²
07/20231 671 €/m²2 547 €/m²
08/20231 704 €/m²2 524 €/m²
09/20231 665 €/m²2 511 €/m²
10/20231 649 €/m²2 521 €/m²
11/20231 643 €/m²2 496 €/m²
12/20231 605 €/m²2 495 €/m²
01/20241 658 €/m²2 510 €/m²
02/20241 702 €/m²2 499 €/m²
03/20241 704 €/m²2 504 €/m²
04/20241 647 €/m²2 525 €/m²
05/20241 697 €/m²2 527 €/m²
06/20241 694 €/m²2 538 €/m²
07/20241 680 €/m²2 530 €/m²
08/20241 688 €/m²2 555 €/m²
09/20241 706 €/m²2 586 €/m²
10/20241 641 €/m²2 571 €/m²
11/20241 644 €/m²2 594 €/m²
12/20241 623 €/m²2 646 €/m²
01/20251 600 €/m²2 696 €/m²
02/20251 610 €/m²2 698 €/m²
03/20251 634 €/m²2 815 €/m²
04/20251 670 €/m²2 812 €/m²
05/20251 682 €/m²2 802 €/m²
06/20251 723 €/m²2 822 €/m²
07/20251 730 €/m²2 832 €/m²
08/20251 835 €/m²2 844 €/m²
09/20251 836 €/m²2 909 €/m²
10/20251 794 €/m²2 943 €/m²
11/20251 859 €/m²3 013 €/m²
12/20251 835 €/m²3 072 €/m²
01/20261 802 €/m²2 993 €/m²
02/20261 807 €/m²3 085 €/m²
03/20261 811 €/m²3 034 €/m²
04/20261 903 €/m²3 080 €/m²
05/20261 994 €/m²3 062 €/m²
06/20262 010 €/m²3 035 €/m²
07/20261 997 €/m²3 048 €/m²
08/20262 013 €/m²3 035 €/m²
09/20262 043 €/m²3 070 €/m²

Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026

Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)

Šaľa v číslach

Sociálna úroveň

Priemerná

Obyvatelia

19 534−14 % za 10 rokov

20112025
Obyvatelia, Šaľa, podľa rokov
201123 440
201223 268
201323 098
201422 938
201522 714
201622 464
201722 219
201821 893
201921 689
202021 477
202120 820
202220 552
202320 239
202419 934
202519 534

Priemerný vek

46SR 42,6

0–14SR11,4 %
15–248,7 %
25–3917,3 %
40–6440,2 %
65+22,4 %

Nezamestnanosť

3,1 %SR 4 %

12/202308/2026
Nezamestnanosť, Šaľa a SR, priemer za 12 mesiacov
12/20232,4 %4,1 %
01/20242,4 %4 %
02/20242,5 %4 %
03/20242,5 %3,9 %
04/20242,6 %3,9 %
05/20242,6 %3,9 %
06/20242,6 %3,9 %
07/20242,6 %3,9 %
08/20242,7 %3,9 %
09/20242,7 %3,9 %
10/20242,7 %3,9 %
11/20242,8 %3,9 %
12/20242,8 %3,8 %
01/20252,8 %3,8 %
02/20252,7 %3,8 %
03/20252,7 %3,8 %
04/20252,7 %3,8 %
05/20252,7 %3,8 %
06/20252,6 %3,8 %
07/20252,6 %3,8 %
08/20252,6 %3,8 %
09/20252,6 %3,8 %
10/20252,7 %3,8 %
11/20252,7 %3,8 %
12/20252,7 %3,8 %
01/20262,8 %3,9 %
02/20262,8 %3,9 %
03/20262,9 %3,9 %
04/20262,9 %4 %
05/20262,9 %4 %
06/20263 %4 %
07/20263 %4 %
08/20263,1 %4 %

Mzda v okrese

1 704 €SR 1 864 €

20092025
Priemerná mzda, okres Šaľa a SR, podľa rokov
2009719 €803 €
2010744 €828 €
2011856 €853 €
2012869 €881 €
2013815 €891 €
2014868 €957 €
2015925 €993 €
2016951 €1 034 €
2017997 €1 095 €
20181 077 €1 171 €
20191 190 €1 266 €
20201 271 €1 324 €
20211 361 €1 401 €
20221 532 €1 500 €
20231 561 €1 637 €
20241 568 €1 749 €
20251 704 €1 864 €

Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia

Okolie

Daň z nehnuteľností Šaľa


Načítavame mapu…