
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.






927 01 Šaľa
95 900 €
1 844 €/m² · 2-izb. · 52 m² · 1. posch. · 1× zlacnené


927 01 Šaľa
104 990 €
1 640 €/m² · 2-izb. · 64 m² · 8. posch.
Šaľa, okres Šaľa
131 000 €
2 787 €/m² · 2-izb. · 47 m²






| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 12 | 97 000 € | 2 595 |
| 2-izbové | 35 | 119 900 € | 2 016 |
| 3-izbové | 41 | 129 900 € | 1 845 |
Byty na predaj
2 043 €/m²+11,3 % za rok
| 05/2023 | 1 743 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 742 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 671 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 704 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 665 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 649 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 643 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 605 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 658 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 702 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 704 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 647 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 697 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 694 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 680 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 688 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 706 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 641 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 644 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 623 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 600 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 610 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 634 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 670 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 682 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 723 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 730 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 835 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 836 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 794 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 859 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 835 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 802 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 807 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 811 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 903 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 994 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 010 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 997 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 013 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 043 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
19 534−14 % za 10 rokov
| 2011 | 23 440 |
|---|---|
| 2012 | 23 268 |
| 2013 | 23 098 |
| 2014 | 22 938 |
| 2015 | 22 714 |
| 2016 | 22 464 |
| 2017 | 22 219 |
| 2018 | 21 893 |
| 2019 | 21 689 |
| 2020 | 21 477 |
| 2021 | 20 820 |
| 2022 | 20 552 |
| 2023 | 20 239 |
| 2024 | 19 934 |
| 2025 | 19 534 |
Priemerný vek
46SR 42,6
Nezamestnanosť
3,1 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,5 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 3 % | 4 % |
| 07/2026 | 3 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,1 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 704 €SR 1 864 €
| 2009 | 719 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 744 € | 828 € |
| 2011 | 856 € | 853 € |
| 2012 | 869 € | 881 € |
| 2013 | 815 € | 891 € |
| 2014 | 868 € | 957 € |
| 2015 | 925 € | 993 € |
| 2016 | 951 € | 1 034 € |
| 2017 | 997 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 077 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 190 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 271 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 361 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 532 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 561 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 568 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 704 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia