Na predaj 2- izb. byt v Revúcej POZOR! Znižujeme cenu o
J. Kordoša, Revúca, okres Revúca
28 000 €
452 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 1× zlacnené
- spĺňaCenaPod rozpočtom 50 000 €−44 %
J. Kordoša, Revúca, okres Revúca
28 000 €
452 €/m² · 2-izb. · 62 m² · 1× zlacnené
V Clementisa, Revúca, okres Revúca
32 000 €
640 €/m² · 2-izb. · 50 m² · 3. posch.
1. mája 645, Revúca, okres Revúca
48 000 €
738 €/m² · 2-izb. · 65 m² · 1. posch. · 1× zlacnené
1. mája 645, Revúca, okres Revúca
48 000 €
558 €/m² · 2-izb. · 86 m² · 1. posch. · 1× zlacnené

050 01 Revúca
39 000 €
661 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 9 dní v ponuke

050 01 Revúca
49 990 €
2-izb. · 12 dní v ponuke


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 14 | 48 995 € | 661 |
| 3-izbové | 23 | 73 000 € | 1 057 |
Byty na predaj
1 216 €/m²+28,1 % za rok
| 05/2023 | 872 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 826 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 808 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 831 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 803 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 814 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 765 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 773 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 805 €/m² | 2 510 €/m² |
| 03/2024 | 822 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 812 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 810 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 810 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 802 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 850 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 840 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 849 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 866 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 880 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 874 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 015 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 011 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 015 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 977 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 979 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 961 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 965 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 950 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 204 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 201 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 141 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 252 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 266 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 456 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 495 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 462 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 265 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 251 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 284 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 216 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
10 778−13,5 % za 10 rokov
| 2011 | 12 815 |
|---|---|
| 2012 | 12 766 |
| 2013 | 12 696 |
| 2014 | 12 620 |
| 2015 | 12 466 |
| 2016 | 12 344 |
| 2017 | 12 249 |
| 2018 | 12 087 |
| 2019 | 11 949 |
| 2020 | 11 770 |
| 2021 | 11 273 |
| 2022 | 11 109 |
| 2023 | 10 958 |
| 2024 | 10 874 |
| 2025 | 10 778 |
Priemerný vek
44,9SR 42,6
Nezamestnanosť
5,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 5,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 5,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 5,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 5,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 5,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 5,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 5,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 5,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 5,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 5,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 5,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 5,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 509 €SR 1 864 €
| 2009 | 589 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 633 € | 828 € |
| 2011 | 715 € | 853 € |
| 2012 | 734 € | 881 € |
| 2013 | 720 € | 891 € |
| 2014 | 764 € | 957 € |
| 2015 | 770 € | 993 € |
| 2016 | 788 € | 1 034 € |
| 2017 | 789 € | 1 095 € |
| 2018 | 878 € | 1 171 € |
| 2019 | 994 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 083 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 147 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 243 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 332 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 423 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 509 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia