Štýlový 3-izbový byt v novostavbe s dvomi balkónmi
Dlhé lúky, Púchov, okres Púchov
279 000 €
3 135 €/m² · 3-izb. · 89 m² · 2. posch. · 19 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Dlhé lúky, Púchov, okres Púchov
279 000 €
3 135 €/m² · 3-izb. · 89 m² · 2. posch. · 19 dní v ponuke
1. mája, Púchov, okres Púchov
149 900 €
2 082 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 1× zlacnené
Rastislavova, Púchov, okres Púchov
149 990 €
2 206 €/m² · 3-izb. · 68 m²
Mudroňova, Púchov, okres Púchov
165 000 €
2 426 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 6. posch.

020 01 Púchov
154 500 €
2 207 €/m² · 3-izb. · 70 m² · Pridaný dnes

020 01 Púchov
173 000 €
3-izb. · Pridaný dnes

020 01 Púchov
149 990 €
2 531 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 1 deň v ponuke

020 01 Púchov
145 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke


020 01 Púchov
259 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

020 01 Púchov
152 500 €
2 460 €/m² · 3-izb. · 62 m² · 4 dni v ponuke

020 01 Púchov
169 900 €
2 697 €/m² · 3-izb. · 63 m² · 8 dní v ponuke



020 01 Púchov
139 000 €
1 878 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 1. posch.

| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 6 | 114 900 € | 2 529 |
| 2-izbové | 19 | 139 900 € | 2 629 |
| 3-izbové | 16 | 154 750 € | 2 426 |
Byty na predaj
2 551 €/m²+6,8 % za rok
| 05/2023 | 2 267 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 145 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 124 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 119 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 045 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 980 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 038 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 967 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 079 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 061 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 108 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 093 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 124 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 118 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 052 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 079 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 156 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 160 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 223 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 225 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 306 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 264 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 219 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 167 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 066 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 083 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 150 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 270 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 390 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 291 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 409 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 384 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 505 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 545 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 421 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 435 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 477 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 541 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 562 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 606 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 551 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
16 622−7,5 % za 10 rokov
| 2011 | 18 213 |
|---|---|
| 2012 | 18 127 |
| 2013 | 18 121 |
| 2014 | 18 036 |
| 2015 | 17 962 |
| 2016 | 17 923 |
| 2017 | 17 810 |
| 2018 | 17 722 |
| 2019 | 17 561 |
| 2020 | 17 415 |
| 2021 | 17 253 |
| 2022 | 17 068 |
| 2023 | 16 922 |
| 2024 | 16 781 |
| 2025 | 16 622 |
Priemerný vek
44,2SR 42,6
Nezamestnanosť
2,7 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,3 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,7 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 980 €SR 1 864 €
| 2009 | 714 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 801 € | 828 € |
| 2011 | 778 € | 853 € |
| 2012 | 796 € | 881 € |
| 2013 | 844 € | 891 € |
| 2014 | 892 € | 957 € |
| 2015 | 944 € | 993 € |
| 2016 | 1 032 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 114 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 208 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 284 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 391 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 478 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 540 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 682 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 844 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 980 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia