
1/1
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.


017 01 Považská Bystrica
155 000 €
3-izb. · 1× zlacnené


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 15 | 85 000 € | 2 599 |
| 2-izbové | 36 | 124 245 € | 2 269 |
| 3-izbové | 44 | 148 500 € | 2 052 |
Byty na predaj
2 263 €/m²+9,2 % za rok
| 05/2023 | 2 032 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 992 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 025 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 979 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 961 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 966 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 983 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 997 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 990 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 999 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 982 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 986 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 986 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 996 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 977 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 958 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 947 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 962 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 957 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 952 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 977 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 036 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 031 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 058 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 024 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 077 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 049 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 064 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 073 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 014 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 029 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 082 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 130 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 192 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 162 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 191 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 181 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 194 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 261 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 259 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 263 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
36 690−9,1 % za 10 rokov
| 2011 | 41 153 |
|---|---|
| 2012 | 40 982 |
| 2013 | 40 817 |
| 2014 | 40 569 |
| 2015 | 40 373 |
| 2016 | 40 075 |
| 2017 | 39 837 |
| 2018 | 39 569 |
| 2019 | 39 270 |
| 2020 | 38 937 |
| 2021 | 38 125 |
| 2022 | 37 706 |
| 2023 | 37 261 |
| 2024 | 36 961 |
| 2025 | 36 690 |
Priemerný vek
44,3SR 42,6
Nezamestnanosť
2,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 667 €SR 1 864 €
| 2009 | 661 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 692 € | 828 € |
| 2011 | 732 € | 853 € |
| 2012 | 760 € | 881 € |
| 2013 | 770 € | 891 € |
| 2014 | 841 € | 957 € |
| 2015 | 888 € | 993 € |
| 2016 | 915 € | 1 034 € |
| 2017 | 996 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 067 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 154 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 205 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 304 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 377 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 499 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 533 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 667 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia