
124 000 €
2 dni v ponukeOtvoriť inzerát na bazos.sk

124 000 €
Pohronská Polhora, okres Brezno
Približná poloha – podľa obce
124 000 €
709 €/m²
3-izb. · 175 m²

199 000 €
Pohronská Polhora, okres Brezno
Približná poloha – podľa obce
89 000 €
742 €/m²
2-izb. · 120 m²
Domy na predaj · okres okres Brezno
1 107 €/m²−3,1 % za rok
| 05/2023 | 1 076 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 037 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 161 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 149 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 097 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 142 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 022 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 088 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 201 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 066 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 018 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 974 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 946 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 980 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 976 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 972 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 054 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 107 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 118 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 060 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 032 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 996 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 013 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 990 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 984 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 011 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 063 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 095 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 143 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 165 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 132 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 093 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 112 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 125 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 105 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 140 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 142 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 198 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 199 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 167 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 107 €/m² | 1 853 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
1 671−4,7 % za 10 rokov
| 2011 | 1 765 |
|---|---|
| 2012 | 1 756 |
| 2013 | 1 771 |
| 2014 | 1 768 |
| 2015 | 1 753 |
| 2016 | 1 745 |
| 2017 | 1 730 |
| 2018 | 1 715 |
| 2019 | 1 710 |
| 2020 | 1 729 |
| 2021 | 1 683 |
| 2022 | 1 682 |
| 2023 | 1 689 |
| 2024 | 1 678 |
| 2025 | 1 671 |
Priemerný vek
40,9SR 42,6
Nezamestnanosť
3,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,2 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,4 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,9 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 572 €SR 1 864 €
| 2009 | 599 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 652 € | 828 € |
| 2011 | 718 € | 853 € |
| 2012 | 729 € | 881 € |
| 2013 | 746 € | 891 € |
| 2014 | 800 € | 957 € |
| 2015 | 820 € | 993 € |
| 2016 | 865 € | 1 034 € |
| 2017 | 927 € | 1 095 € |
| 2018 | 990 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 048 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 090 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 171 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 302 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 430 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 518 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 572 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia