Zeta real estate · bluewave · 3 izbový byt 131,94 M² s terasou a predzáhradkou · banka pri Piešťanoch
Piešťany, okres Piešťany
220 000 €
2 785 €/m² · 3-izb. · 79 m² · 2. posch. · 4 dni v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Piešťany, okres Piešťany
220 000 €
2 785 €/m² · 3-izb. · 79 m² · 2. posch. · 4 dni v ponuke


921 01 Piešťany
327 900 €
4 097 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 2. posch. · 9 dní v ponuke

921 01 Piešťany
156 950 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

921 01 Piešťany
179 000 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

921 01 Piešťany
219 950 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

921 01 Piešťany
215 000 €
3-izb. · 9 dní v ponuke
Piešťany, okres Piešťany
144 990 €
2 265 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 1. posch. · 12 dní v ponuke

Piešťany, okres Piešťany
178 000 €
2 282 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 14 dní v ponuke
Piešťany, okres Piešťany
169 900 €
2 124 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 3. posch. · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

921 01 Piešťany
169 999 €
2 125 €/m² · 3-izb. · 80 m² · 16 dní v ponuke


Piešťany, okres Piešťany
163 500 €
1 946 €/m² · 3-izb. · 84 m²
Piešťany, okres Piešťany
148 000 €
2 114 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 2. posch.
Piešťany, okres Piešťany
134 500 €
1 793 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 1× zlacnené

921 01 Piešťany
169 900 €
2 296 €/m² · 3-izb. · 74 m²

Andreja Hlinku, Piešťany
182 000 €
2 456 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 4. posch.
Cesta Janka Alexyho, Piešťany, okres Piešťany
262 000 €
2 544 €/m² · 3-izb. · 103 m² · 3. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 13 | 124 950 € | 3 024 |
| 2-izbové | 63 | 168 000 € | 3 036 |
| 3-izbové | 101 | 180 000 € | 2 524 |
| 4-izbové | 27 | 270 000 € | 2 549 |
Byty na predaj
2 594 €/m²−1,8 % za rok
| 05/2023 | 2 529 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 466 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 476 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 477 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 499 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 446 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 393 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 397 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 449 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 450 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 458 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 477 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 474 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 534 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 549 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 658 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 669 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 640 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 619 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 658 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 682 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 743 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 726 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 678 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 724 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 743 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 698 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 667 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 641 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 684 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 706 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 717 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 736 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 780 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 818 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 754 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 782 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 721 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 692 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 714 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 594 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
26 086−6,4 % za 10 rokov
| 2011 | 28 267 |
|---|---|
| 2012 | 28 149 |
| 2013 | 28 047 |
| 2014 | 27 998 |
| 2015 | 27 855 |
| 2016 | 27 777 |
| 2017 | 27 666 |
| 2018 | 27 534 |
| 2019 | 27 336 |
| 2020 | 27 140 |
| 2021 | 27 307 |
| 2022 | 27 057 |
| 2023 | 26 668 |
| 2024 | 26 379 |
| 2025 | 26 086 |
Priemerný vek
47,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,2 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,2 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 683 €SR 1 864 €
| 2009 | 680 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 734 € | 828 € |
| 2011 | 739 € | 853 € |
| 2012 | 750 € | 881 € |
| 2013 | 800 € | 891 € |
| 2014 | 841 € | 957 € |
| 2015 | 878 € | 993 € |
| 2016 | 898 € | 1 034 € |
| 2017 | 987 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 062 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 153 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 256 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 307 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 367 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 500 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 500 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 683 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia