Na predaj 3 i byt s loggiou v Partizánskom - Šípok
Horská, Partizánske, okres Partizánske
98 000 €
1 661 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 2. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Horská, Partizánske, okres Partizánske
98 000 €
1 661 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 2. posch. · Pridaný dnes
Námestie SNP, Partizánske, okres Partizánske
104 990 €
1 419 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 1. posch. · 5 dní v ponuke
., Partizánske, okres Partizánske
111 990 €
1 493 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 9 dní v ponuke
Nádražná, Partizánske, okres Partizánske
135 000 €
1 849 €/m² · 3-izb. · 73 m² · 1. posch. · 14 dní v ponuke
-, Partizánske, okres Partizánske
86 000 €
1 303 €/m² · 3-izb. · 66 m²
Októbrova, Partizánske, okres Partizánske
95 000 €
1 462 €/m² · 3-izb. · 65 m²



958 01 Partizánske
115 000 €
3-izb. · 8 dní v ponuke
Partizánske, okres Partizánske
75 000 €
1 271 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 1× zlacnené

958 01 Partizánske
89 000 €
1 348 €/m² · 3-izb. · 66 m²

958 01 Partizánske
95 000 €
1 439 €/m² · 3-izb. · 66 m²
Partizánske, okres Partizánske
98 000 €
1 661 €/m² · 3-izb. · 59 m² · 5. posch.

958 01 Partizánske
99 990 €
1 667 €/m² · 3-izb. · 60 m²

Partizánske
115 000 €
1 597 €/m² · 3-izb. · 72 m²

958 01 Partizánske
120 000 €
1 818 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 1× zlacnené



| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 7 | 81 000 € | 1 417 |
| 3-izbové | 19 | 99 990 € | 1 493 |
| 4-izbové | 7 | 120 000 € | — |
Byty na predaj
1 568 €/m²+13,9 % za rok
| 05/2023 | 1 461 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 435 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 416 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 397 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 386 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 341 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 335 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 331 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 275 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 263 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 288 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 309 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 343 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 320 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 316 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 340 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 348 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 389 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 408 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 382 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 389 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 371 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 366 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 413 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 449 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 432 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 398 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 385 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 376 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 431 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 413 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 502 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 497 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 615 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 645 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 612 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 605 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 547 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 578 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 661 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 568 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
20 096−13,6 % za 10 rokov
| 2011 | 24 006 |
|---|---|
| 2012 | 23 860 |
| 2013 | 23 709 |
| 2014 | 23 436 |
| 2015 | 23 247 |
| 2016 | 22 999 |
| 2017 | 22 653 |
| 2018 | 22 455 |
| 2019 | 22 269 |
| 2020 | 22 058 |
| 2021 | 21 176 |
| 2022 | 20 871 |
| 2023 | 20 607 |
| 2024 | 20 338 |
| 2025 | 20 096 |
Priemerný vek
46,7SR 42,6
Nezamestnanosť
3,5 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,4 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,4 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,5 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,5 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 460 €SR 1 864 €
| 2009 | 562 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 641 € | 828 € |
| 2011 | 693 € | 853 € |
| 2012 | 722 € | 881 € |
| 2013 | 716 € | 891 € |
| 2014 | 775 € | 957 € |
| 2015 | 821 € | 993 € |
| 2016 | 858 € | 1 034 € |
| 2017 | 917 € | 1 095 € |
| 2018 | 971 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 074 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 118 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 180 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 240 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 289 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 380 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 460 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia