Prenájom 1 izbového bytu v centre obce Oščadnica
Centrum, Oščadnica, okres Čadca
400 €/mes.
bez údaja o energiách · 1-izb. · 30 m² · 1. posch. · 13 dní v ponuke
13 dní v ponukeOtvoriť inzerát
Centrum, Oščadnica, okres Čadca
400 €/mes.
bez údaja o energiách · 1-izb. · 30 m² · 1. posch. · 13 dní v ponuke




Byty na prenájom · okres okres Čadca
9,97 €/m²−4,5 % za rok
| 05/2023 | 10,23 €/m² | 11,53 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 10,24 €/m² | 11,55 €/m² |
| 07/2023 | 9,78 €/m² | 11,66 €/m² |
| 08/2023 | 9,77 €/m² | 11,78 €/m² |
| 09/2023 | 10,09 €/m² | 11,73 €/m² |
| 10/2023 | 10 €/m² | 11,61 €/m² |
| 11/2023 | 9,6 €/m² | 11,63 €/m² |
| 12/2023 | 9,52 €/m² | 11,81 €/m² |
| 01/2024 | 9,37 €/m² | 11,96 €/m² |
| 02/2024 | 9,84 €/m² | 12,04 €/m² |
| 03/2024 | 9,14 €/m² | 12,04 €/m² |
| 04/2024 | 9,48 €/m² | 12,17 €/m² |
| 05/2024 | 9,23 €/m² | 12,22 €/m² |
| 06/2024 | 8,73 €/m² | 12,28 €/m² |
| 07/2024 | 8,5 €/m² | 12,48 €/m² |
| 08/2024 | 9,21 €/m² | 12,71 €/m² |
| 09/2024 | 9,55 €/m² | 12,81 €/m² |
| 10/2024 | 9,66 €/m² | 13,01 €/m² |
| 11/2024 | 9,61 €/m² | 13,06 €/m² |
| 12/2024 | 9,66 €/m² | 13,08 €/m² |
| 01/2025 | 9,2 €/m² | 13,15 €/m² |
| 02/2025 | 8,79 €/m² | 13,16 €/m² |
| 03/2025 | 9 €/m² | 13,29 €/m² |
| 04/2025 | 9,42 €/m² | 13,22 €/m² |
| 05/2025 | 8,93 €/m² | 13,09 €/m² |
| 06/2025 | 9,74 €/m² | 13,14 €/m² |
| 07/2025 | 10,1 €/m² | 13,21 €/m² |
| 08/2025 | 9,98 €/m² | 13,21 €/m² |
| 09/2025 | 10,44 €/m² | 13,31 €/m² |
| 10/2025 | 10,3 €/m² | 13,1 €/m² |
| 11/2025 | 10,6 €/m² | 13,16 €/m² |
| 12/2025 | 10,83 €/m² | 13,35 €/m² |
| 01/2026 | 10,7 €/m² | 13,16 €/m² |
| 02/2026 | 11,1 €/m² | 13,39 €/m² |
| 03/2026 | 10,72 €/m² | 13,04 €/m² |
| 04/2026 | 10,14 €/m² | 13,46 €/m² |
| 05/2026 | 9,73 €/m² | 13,3 €/m² |
| 06/2026 | 9,59 €/m² | 13,22 €/m² |
| 07/2026 | 9,49 €/m² | 13,38 €/m² |
| 08/2026 | 9,89 €/m² | 13,46 €/m² |
| 09/2026 | 9,97 €/m² | 13,29 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Žilinský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
5 780+2 % za 10 rokov
| 2011 | 5 622 |
|---|---|
| 2012 | 5 641 |
| 2013 | 5 639 |
| 2014 | 5 660 |
| 2015 | 5 667 |
| 2016 | 5 682 |
| 2017 | 5 701 |
| 2018 | 5 700 |
| 2019 | 5 720 |
| 2020 | 5 738 |
| 2021 | 5 745 |
| 2022 | 5 747 |
| 2023 | 5 755 |
| 2024 | 5 807 |
| 2025 | 5 780 |
Priemerný vek
40,5SR 42,6
Nezamestnanosť
3,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,5 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 534 €SR 1 864 €
| 2009 | 586 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 611 € | 828 € |
| 2011 | 651 € | 853 € |
| 2012 | 670 € | 881 € |
| 2013 | 676 € | 891 € |
| 2014 | 708 € | 957 € |
| 2015 | 747 € | 993 € |
| 2016 | 760 € | 1 034 € |
| 2017 | 856 € | 1 095 € |
| 2018 | 887 € | 1 171 € |
| 2019 | 977 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 042 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 084 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 229 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 331 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 475 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 534 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia